Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltunk de nem volt róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltunk de nem volt róla szó hogy akkor együtt vagyunk e. Nemrég összevesztünk de nagyjából tisztáztuk. Szeretnék vele személyesen találkozni hogy hogy megbeszéljük akkor mi van velünk de nem én akarok ráírni hogy találkozzunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 21:14
 1/4 To7ka ***** válasza:
100%
Írj rá mégis, hogy találkozzatok, vagy várj, amíg Rád ír. Más egyéb lehetőséged nincs:) És nincs azzal baj, ha tisztázni akarod, Te csak egy személyes beszélgetést kérsz tőle...
2014. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért nem akarok ráírni mert nem akarom hogy lássa mennyire fontos nekem..azt akarom hogy ő"küzdjön" értem
2014. dec. 7. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
annyi a lényeg hogy egy buta liba vagy és olcsó. egy ostoba r***banc.
2014. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak nem akarom hogy azt higgye ha mindig en keresem hogy tapados vagyok mert ha igy lenne ugy is kezelne
2014. dec. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!