Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha ezt tenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ezt tenné veletek a párotok? Szerintetek nem bunkó dolog?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég a barátom és az én születésnapom ünnepeltük(1hét korkülömbség van köztünk)

Előre megbeszéltük,hogy együtt ünnepeljük az öcsével.

Szóval bementünk hozzá.

Ők a technot szeretik,én a rockosabb vonalon mozgok,de tulajdonképpen bármit meghalgatok,huzamosabb ideig azonban nem bírom az üvöltő elektronikus zenét.Szóval én ugy gondoltam összeülünk,beszélgetünk,iszogatunk kicsit és esetleg zene de úgy,hogy még tudjunk beszélgetni is.

Ehez képest mint említettem ők üvöltették a technot,(párom tudja,hogy nem szeretem)a barátom állt az öccse mellett és zenéről meg fociról beszélgettek.

Hozzám sem szólt a barátom,csak ha én kérdeztem tőle valamit.

Mondtam neki,üljön le mellém,erre azt mondta inkább ott áll.

Na én fokozatosan álmosodtam mert ugye hozzám nem szólt a kutya sem,szóltam hogy akkor megyek aludni(direkt jófej akartam lenni,mondom iszogassanak csak ketten)

Bekisért a szobába és rám zárta az ajtót(nehogy a többiek ellopjanak valamit)

Azt mondta mindjárt jön,csak megiszik egy sört az öcsével.

Mondom magamba oké,lefeküdtem,várok rá kb. fél órát de nem jött,ugyhogy elaludtam.(Azzal a gondolattal,hogy ez aztán jó születésnap,egyedül egy sötét szobába)Felébredtem megint,Ő sehol még mindíg.(Szomjas vagyok és még wc-re sem tudtam menni)

Elaludtam ujra,majd arra ébredtem,hogy Ő kint nevetgél pár sráccal meg egy csajszival(akkor már kb. 2órája voltam egyedül bezárva)

Gondolom magamba,velem nem tud beszélgetni,le se sz..ar most meg másokkal akiket nem is ismerek kint vihorászik.

Hívtam telefonn,hogy engedjen ki,erre persze,hgy nincs nála telefon.

Dörömbölnöm kellett az ajtón,hogy jöjjön már ugyan be,vagy adjon inni legalább.

Erre bejön,ne érti mi bajom,azt mondja bunkó vagyok,hogy aludni mentem(miközben csak halálra untam magam).

Na mondom LOL

Utólag meg megkérdeztem mire véljem ezt az egész dolgot Ő meg:

"Ehez volt kedem"

Szerinte én hisztis vagyok és nem értette mi a baj.

Szerintetek sem volt bunkó dolog?Én fújom fel az egészet?

Már tényleg nem tudom.

Szerintem aki szereti a másikat az nem tesz ilyet.

Egyébként 21évesek vagyunk és 3éve együtt.


2010. okt. 26. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

én a korotokon ledöbbentem. azt hittem te 14 éves vagy, a fiú meg 15-16.

én a helyedben jól lecseszném a fiút.

2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem csak bunkó, de kicsiny jelét se mutatja ezek alapján azt, hogy te jelentenél neki bármit is. Inkább úgy tűnik, mintha csak az útjában lettél volna max, ezen kívül pedig teljesen közömbös feléd.
2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked volt igazad. Ülj le vele és mondd el neki, hogy rosszul esett.
2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami érett a gyerek.
2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz. Három év után meg brutális nagy f*szság. Tedd lapátra. Neked van igazad szerintem, nem is kérdés. Ám nem lehet, hogy az öccse miatt volt veled ilyen közömbös? 22/f
2010. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a nevetős kiscsajt fasirtba vágták, amíg téged bezárt. Azonnal elhagynám, ezt a bunkó semmirevaló fa....t!
2010. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Öccse miatt? Kit érdekel, ha egyszer már 3 éve együtt vannak!?

De nekem az volt a tetőpont, hogy még rá is zárta az ajtató...jah és még utána neki áll feljebb! Hát komolyan mondom...ezt én nem bírom!


Én azt mondanám neki vagy sürgősen tesz valamit a viselkedésével....vagy pá-pá!

2010. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom,hogy nem nagyon vett ember számba.

Azért nem szakítottam még,mert egyébként nem jellemző rá az ilyesmi.

Most meg már megy a nagy "Így szeretlek úgy szeretlek"meg Bármit megteszek csak ne szakítsunk szöveg.

Annyira nem jellemző ez rá,semmi ggond nem volt eddig,csak apróbb viták.

Teljesen ledöbbentem és nem is értem miért viselkedett így.

Arra gondolok,már un így 3év után,na de ennek máskor jelét sem adja.Nincs kínos csönd,mindíg csinálunk valamit együtt,sosem unatkozunk,sokat nevet Ő is és boldognak látszik.

De már nem tudom...Lehet a pia is rátett a dologra,de én nem tennék ilyet vele még ha sokat iszok akkor sem(Nem volt részeg)

Azt mondta ugyan,hogy rég találkozott az öcsével(1hete kb.),de nem hiszem,hogy ezt pont a születésnapunkon kellene eljátszani.

Nameg bármikor találkozhatna vele,senki sem tiltja meg:S

Passz...

2010. okt. 26. 19:45
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Nincs itt semmi gond! ha neked ilyen pasi kelett, akkor viseld a következményeit. Hiszen a nők az ilyenekre buknak! Egészségedre.

(küldd el a fenébe, ekkora egy parasztot...)

2010. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha már három éve együttvagytok, normális, hogy nem állandóan csak veled lóg. De az alapján, ahogy leírtad a dolgot, egy 15 éves kislánnyal állsz egy szellemi szinten. Kérlek próbáld megbeszélni vele, és magadban objektíven nézni a dologra. Bocsáss meg nekem, ha nem hiszem, hogy ez pont így volt. komoly félreértés lehet köztetek. Mégegyszer: beszéld meg vele! Ne két mondatban!
2010. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!