Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha volt párotok békülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt párotok békülne, gyereketek 1 év alatti, minden nap látogat és elvileg békülne, de felétek nem közelít, mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Naponta jár hozzánk, elvileg vissza akar kapni, de engem észre sem vesz csak a gyereket akkor ez időhúzás részéről? Át sem ölel! Néha hoz csokit és ennyi. Nem talizunk kettesben, csak a gyerekkel akar. Engem nem vesz észre, mint nőt. Szerintem nem akar semmit csak így közelít a gyerekhez,jól gondolom? Hónapok óta ez megy, a kérdésemre kétértelmű, vagy lehet kibékülünk választ adja.

Szerintetek hónapok kellenek egy apukának hogy eldöntse kell-e a családja? Én meg ülök és rá várok és már nagyon kivagyok! Kerüli a komoly beszélgetést vagy elfut előle. Ja és szoknyapecér volt, nem a félénk, nyuszi fajta.


2011. jan. 11. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy vissza akar kapni téged, ha nem reagál a kérdésedre sem? Nem csak bebeszéled magadnak, mert te szeretnéd, ha visszamenne hozzátok? Mi van, ha tényleg csak a gyerek érdekli?Belenyugodnál?
2011. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 SzilKa ***** válasza:
100%
a leírásod alapján abszolút egyértelmű, hogy csak a gyerek érdekli, Te nem. Lépj tovább!
2011. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.Szerintem egy normális, feszültségmentes kapcsolatot akar kialakítani,de nem akar veled újra összejönni.Ha szoknyapecér volt,akkor ne is akard visszakapni.Keress mást!
2011. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem akar veled összejönni, de szerintem nagyon jól teszi, hogy így viszonyul hozzád. Mármint nem az jó, hogy nem akar tőled semmit, hanem hogy nem keresi a konfliktust. A gyerek érdekében viselkedik így, tudja, hogy a picinek az a legjobb, ha a szülei nincsenek haragban, akár együtt vannak, akár nem.
2011. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ő mondta, hogy lehet megpróbálhatnánk. Még 4 hónappal ezelőtt. De minden lehet. Meg talán. És kettesben nem szervez programot. Mintha nem tudná mit akar. Ha kérdezem, azt mondja tudna szeretni és érdeklem, miért lenne itt másképpen. De nem tesz semmit érte. Ha én elhívom eljön, de csak ha a gyerek is jön. Magához engem nem hív át csak gyerekkel. Kérdeztem át tud-e ölelni, azt mondja majd. Ne siessek. Lassan fél éve nem sietek.

És mindenbe beleköt irányomba. Mintha a kifogást keresné.

Én viszont szeretem még és tudattam is vele. Válasz, hogy majd meglátjuk hogy alakul. De nem alakul sehogy sem. Nem meri elvinni a balhét, hogy ő mondja ki?

Ez már a 3. gyereke aki nélküle fog felnőni.

Én meg kétségbe vagyok esve, családban szerettem volna élni. Így nőttem fel és így szeretnék élni. :(

2011. jan. 11. 13:52
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már van másik két gyereke, és azokkal sem foglalkozik?


Felejtős a pasi.Nem kellett volna gyarapítani neked sem az apa nélkül felnövő gyerekek táborát.Ez a férfi tipikusan az, aki szétszórja a magjait, és gyönyörködik bennük ahogy cseperednek, de elkötelezni magát nem akarja, a gyereket nevelni nem akarja, de minek is, mikor mindegyiknek van anyja, akik megteszik ezt helyette is.

Nekem egy ilyen ember a küszöbömet sem léphetné át.

2011. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az egyik gyerekről terhesen szereztem tudomást. A másik nála van hétvégente egy köztudott link nőtől. Azt a történetet amit nekem beadott és ahogy a terhességemig viselkedett,bárki megette volna. Bárki! A csillagokat lehozta, aztán meg ellenséges lett, amíg el nem üldözött.
2011. jan. 11. 15:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire sz.ar alak,akkor miért akarod visszakapni? Azért,hogy olyan álomképet kergess,hogy ti egy nagy boldog család lesztek? Még most sem jöttél rá,hogy vele nem lehet??? Keress egy olyan embert,aki családapának való és még téged is szeret.
2011. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, kimondtad. Nem akarok szembenézni azzal amit tudok azaz a valósággal.

Félek. Félek hogy a gyerekemnek nem adom majd a legjobbat és mi lesz velem férj nélkül. Lehet találni gyerekkel társat?

2011. jan. 11. 15:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet találni!Ne félj!A gyerekednek akkor adod a legjobbat,ha nyugodt körülmények között nőhet fel!Inkább egy békés csonka család,mint az állandó feszültség és veszekedés.

Hagyd,hogy az apának jó legyen a kapcsolata a gyerekével,de ne erőltess olyan dolgot,ami szemmel láthatóan nem megy.Erős nő vagy,aki férj nélkül is megoldja és ki tudja,lehet,hogy nemsokára tényleg megtalálod az Igazit.

2011. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!