Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem idegesítő, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem idegesítő, ha egy lány tudja magáról, hogy szép ezért "el van szállva magától" Magyarul naygképüek?

Figyelt kérdés
Nekem igen
2010. okt. 26. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell törni az önbizalmát, és máris a tenyeredből eszik.
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gratis30 ***** válasza:
69%
De nagyon idegesítőek és később belőllük lesz a pénzmániás liba! Gusztustalanok szó se róla!
2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem aakorok töle semmit (Isten ments) Csak annyira zavar, hogy másokat meg lenéz...Engem is de az nem izgat, de miért kell mással ugy beszélni meg rá nézni ahogy egyesek?
2010. okt. 26. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd megöregszik, és rossz lesz neki. Azt fogja mondogatni mindenkinek hogy "jaj, én nagyon szép voltam 20évesen!"
2010. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp jót tesz neki egy kis önbizalomrombolás. Valmit találj ki! Ezzel másnak is jót teszel, és ez így van jól. Undorítóak az olyan csajok. Ezek a legnagyobb bőgőgépek különben.
2010. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De, idegesítő, és nincs tisztában az idő múlásával, hogy ő sem marad örökre szép. Mellesleg a szépség relatív fogalom, mindenki mást lát szépnek. Aki önmagát hiszi annak, és emiatt lenéz másokat, az nem, hogy nem szép, hanem még lelkileg is szegény.

33/f

2010. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!