Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal a kérdéssel fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok miért teszik ezt velem ha már megbeszéltük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Amióta külön élek a páromtól elkezdtem ismerkedni és már egy jó pár nővel kerültem intim kapcsolatba,volt jó meg kevésbé jó eggyütlét is ,jelzem azt is ,hogy megbeszéltük nem lessz fojtatás,mégis irogatnak vagy repetát is kérnek,mi az oka ,miért teszik ezt velem?Inkább hölgyek hozzászólása véleménye érdekel.Érett férfi vagyok megköszönöm a normális hozzászolásokat!

#párkapcsolat #Vélemények,
ápr. 6. 12:40
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egy adonisz vagy, valódi CasaNova.


Szerelmesre dugtad mind.


Főként nem nő vagyok, ne írj privit itt az önfényezésed alatt.

ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy érett férfi ha nem tudod az okait miért nem hagynak békén.
ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is mindig ez van. Csak a fojttatas visz tovabb
ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eggggy, megérett a meggy

Kettő, csipke bokor vessző

Három, te légy az én párom


Ja, nem 😀

ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Mert ki vannak éhezve,és reménykednek,hogy még legalább szexkapcsolat lesz köztetek.


Eleinte,amikor megbeszéltétek,hogy nem lesz semmi folytatás, ahol még lehet,hogy tényleg el is határozták magukat; de végül nem tudták magukat ehhez tartani mégsem, mert annyira magányosak, meg kiéhezettek voltak.


És akkor veled azért még kábé viszonylag lehet, hogy jól érezték magukat, te voltál a legutóbbi, akivel úgy voltak; úgyhogy bepróbálták:hátha. Meg ha neked sincs most senkid akkor főleg láttak rá esélyt.

ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
*megpl lehet,hogy fizikailag,meg szexuálisan vonzod őket,mégha lelkileg nem is illetek össze.
ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nokent ertem a csak dugast, viszont a csak egyszer dugast nem, mert akivel nekifogok, az mar ugy lett kihalaszva egy csomo kozul. Nehez es egeszsegugyileg is kockazatos minden menethez uj versenyzot szerezni be.
ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
🤭 te kis dagadómájú fiúcska, csajoznál innen is mi? 😁
ápr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók,elöször is nem egyszeri kalandot keresek,nem az esetem,de egy bizonyos ismerkedés után már csak észre lehet venni és eldönteni ha már intim helyzet is kialakul,hogy mennyire megfelelő a kiválasztott személy,egy hosszú távu kapcsolatot keresek egy megfelelö csinos elegáns nő személyében,lehet nem ez a megfelelő oldal de gondolom itt vannak komolyabb nők is mind a társkereső olalakonn, köszönöm a hozzászolásokat!
ápr. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!