Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megbeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbeszélni, hogy hiányzik a szenvedély a kapcsolatunkból olyan valakivel, akiben sosem volt meg?

Figyelt kérdés
Szeretem ezt a férfit, nem tudnám mással elképzelni az életem, minden tökéletesen működik vele, minden jobb mióta együtt vagyunk és folyamatosan teszünk azért, hogy még jobb legyen. Sosem volt romantikus, szenvedélyes típus, nekem ez egy kicsit hiányzik a kapcsolatunkból. Lehet ezt megbeszélni egyáltalán? Vagy fogadjam el, hogy ő ilyen és ne is hozzam fel a témát?
márc. 20. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Izé... tulajdonképpen mit is szeretsz rajta, kérdező?
márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Hiányzik a tűz, szenvedély, gyengéd érzések belőle? A kapcsolat eleje óta és te annak ellenére össze jöttél vele? Minek? Nem illetek össze és amúgy valószínű, hogy csak vagy neki míg más után teljesen meg fog őrülni és neki mindent megfog adni, vagy amit te hiányolsz olyannyira.
márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mit szeretek? A szenvedélyen kívül más nem létezik ami szükséges a boldogsághoz? Figyelmes, törődik velem, szeret engem, csak más a szeretetnyelve. Főz nekem, minden nap megkérdezi milyen napom volt, napközben ír, hogy érzem magam. Rengeteg közös van bennünk, zenélünk, sokszor együtt gitározunk esténként. Közösen járunk teniszezni, társasozunk, szabadság alatt/hosszúhétvégéken együtt járjuk a világot, mindig más országba megyünk, ha csak egy napra is. Közösek a céljaink, a terveink, az elképzelésünk az életről. Támogatjuk egymást, ha esetleg valakinek rosszabb időszaka/kedve van.

Nem hiszem el, hogy még magyaráznom kell.

Egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy lehet egy nem szenvedélyes embernek felhozni a témát, hogy több szenvedélyt szeretnék, egyáltalán érdemes-e?

Erre rögtön a második kommentelő azt mondja, hogy csak addig vagyok, amíg nem talál jobbat. Ennyiből leszűrted vagy csak ennyire élettelen és keserű vagy?

márc. 20. 16:16
 4/22 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod, de ha nem ilyen, azt el kell fogadnod, ha öt akarod.
márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

" minden tökéletesen működik vele"


Messzebb nem is lehetne a tökéletestől.

Mindig így indulnak ezek a kérdések. Minden tökéletes, DE ott van az a fránya DE.

márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy keserű kérdező. Neked hiányzik a pezsgés, izgalom. Nem nekem. Én össze se jönnék olyan emberrel, akivel nem hasonló/egyforma a szeretetnyelvünk, vagy a vérmérsékletünk.

Egyáltalán miben nem nyilvánul meg nála a szenvedély? Szex közben? Vagy nem eléggé céltudatos, határozott sem? Tudod te egyáltalán, hogy mit jelent a szenvedélyes szó?

Amúgy ja, majd más ki fogja belőle váltani a szenvedélyt és belőled is. Ezzel mi rosszat írtam?

márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Szóval körbeugrál 1000-rel, olyanokat megcsinál, amit a férfiak 99%-a nem, ezek után még kell a közös szeretetnyelv, meg szenvedély....

Vagy nagyon értékes nő lehetsz, egy minimum anne hathaway külsővel, vagy ritka hülye a pali, aki így körbepattog egy hálátlan, agyonkényeztetett nőt...

márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyasmi nem létezik, hogy az emberben nincs szenvedély. Akármilyen hobbihoz köthető amit szeret csinálni, legyen az főzés, tánc. Azt írtad, hogy együtt gitároztok, együtt kirándultok. Lehetetlen, hogy mindenegyes momentumba az ember az legyen, de úgy gondolom az is, hogy valamit csakis miattad tesz meg a partnered hamarabb kettőtöké és mert logikusan értve jólesik neki.

Az ember önző alapjáraton, egyedül anyukád nem az irántad ideális esetben, ő szeret feltétel nélkül.

Ha szexuális élményekre vonatkozik a kérdés neked is be kéne magad dobni, nemcsak neki. Azért alkottok párt, hogy együtt dobjátok fel és ha nem segít semmi akkor van lefelé meg felfelé is út.

Jobb szépen elválni egymástól mint megcsalás történjen, vagy válás főleg gyerekek mellett...

márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Jól bánik veled mert jó ember de nincs kémia, ez nem a klasszik szerelem. Sokan vannak ilyen kapcsolatban de ebből sosem faragsz "szerelmet", ez megmarad egy jó és értékes kapcsolatnak, szerintem minél hamarabb tisztázod ezt magadban annál jobb.
márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

"Sosem volt romantikus, szenvedélyes típus"

Néha konkrétan kérj valamit, ami hiányzik.

Szerintem erről nem lehet és nem érdemes beszélni/beszélgetni - csak feszültséget és megfelelési kényszert okoznának a szavaid.

márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!