Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem szeretne megbeszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem szeretne megbeszelni vitakat meg ilyen stb, hanem inkabb azt irja “nem erted” stb. szoval irtam magamnak hogy hogyan kene legyen, szerintetek is ilyen kell legyen egy parkapcsolati megbeszeles?

Figyelt kérdés

Szoval kezdjuk el.

- Oke.

Na szoval teged zavar hogy mit csinalok amikor rosszul vagy és valtoztatnom kellene hogy mit csinaljak es a hozza allasomon.

- Igen, pl megkene értsd hogy nem kene felhozd a multamat és állj ki ertem ha beszolnak, es meg mindig bizonytalan vagyok bennunk.

Oke, sajnalom amit eddig rosszul tettem es hogy bizonytalanná tettelek, csak nehez mert ugye nem vagyunk ugyan olyanok, es a tortenetunk is mas, de probalkozni fogok valtozni

-Rendben baba, és én is sajnalom hogy mik tortentek es amiket tettem, nem csak te vagy én tudom el rontani a kapcsolatot, hanem mi kozosen mert ez rajtunk all, csak mi tudjuk,

Igen egyetérte megbeszelni sokkal jobb megtudni ki mit ker a masiktol es a legfontosabb hogy tudjuk a masik erzeset es valtozzunk a masikert mert szeretnuk mert ez a kapcsolat nem egy emberen hanem ketto emberen all ugyan ugy


ápr. 2. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig jo ha emlekeztet milyen mocskos alak voltal regen.
ápr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy töketlen balek vagy az írásod alapján. Amivel nincs gond, de ez a miértedre a válasz. A "nem érted" röviden annyit jelent, hogy nincs se kedve, ideje, energiája rád, hogy kifejtse a szóbanforgó témát, mert szerinte nem érdemled meg. Az agymenésed olvasva nekem sem lenne türelmem az ilyen szintű hülyeségekhez.
ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te érted is, amit idehánytál, de őszintén? Mert én nagyon nem, és pusztán olvasni is rhadt fárasztó volt...
ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!