Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér nektek?

Figyelt kérdés

Az illető akivel együtt vagyok nem is oly rég tudatta velem,hogy fent van társkeresőn... plusz többször is volt hogy kijelentette hogyha van nálam jobb akkor őt választja. A kapcsolatunk során soha nem éreztem, hogy igazán szeret, folyton kritizál, megjegyzéseket tesz rám, bezzeg ő MINDENBEN tökéletes. Magához láncolt érzelmileg, mert nem lennék képes otthagyni/megcsalni. Ő viszont szerintem simán csont nélkül megtenné ezeket a dolgokat.

Már csak ezekből kiindulva... mitévő legyek? Kilátástalan vagyok, semmi önbizalmam nincs már, a rózsaszín ködfátyolban olykor késként érnek a szavai...



ápr. 6. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

"Már csak ezekből kiindulva... mitévő legyek?"


Maradj vele, majd ő kirak téged hogyha egyszer nincs önbecsülésed.

ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csicska vagy, ha hagyod ezt. Dobd ki a francba, nem tom minek megvárni, hogy ő tegye meg. Legyen neked igazad.
ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz rajta szeretni? Ennél egyedül is jobb!
ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól félsz, hogy soha nem találsz majd mást?


Ennél a kreténnél csak jobb lehet.


Ne legyél már ilyen selejtes.

ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy férne bele, ennél azért több önbecsülésem van. Nem te kellesz neki és azonnal lecserélne, amint talál nálad jobbat. Nyilvan nem szeret, nem is igazán érdekled, neked ebben mi a jó?
ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻‍♀️
ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne férne bele. Én nem vagyok egy olyan lelki nyomorult mint te. Már rég kivágtam volna mint a macskát ...ni.
ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes sorodban leírtál egy olyan dolgot, ami nekem önmagában, a többi negatívum nélkül is elég lenne a szakításhoz.


Ha a leírtak ellenére úgy érzed, hogy még a rózsaszín ködben úszol ahelyett, hogy a maradék önbecsülésedet összekaparva kilépnél ebből a kapcsolatból, akkor szerintem érdemes lenne pszichológust, vagy más terápiás segítséget igénybe venned, hogy egyszer lehessen egy kölcsönös szereteten, tiszteleten és megbecsülésen alapuló kapcsolatod.

ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"tudatta velem,hogy fent van társkeresőn... plusz többször is volt hogy kijelentette hogyha van nálam jobb akkor őt választja."


Én annyit mondtam volna erre, hogy "Köszönöm, hogy őszinte voltál, akkor sok sikert kívánok neked a további társkereséshez.", és megszüntettem volna vele minden kapcsolatot.

ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj vele és szülj neki gyereket majd a következő kérdést is kiteheted, hogy elhagyott a párom, a gyerek nem érdekli és gyerektartást se akar fizetni.


Komolyan szerinted mi a megoldás? Fogalmam sincs mi késztet arra, hogy vele maradj, ha egyszer kijelentette, hogy nem veled akarja leélni az életét. Lehet 1 hónap múlva fogja magát és lelép. Akkor jobb lesz? Játsz egy kicsit felnőttest és lépj ki ebből a "kapcsolatból"

ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!