Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér ez egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy kapcsolatba, vagy le kell ülni megbeszélni a másikkal?

Figyelt kérdés

Szóval arról volt szó, hogy párom tegnap át kellett volna jöjjön hozzám este. Én mondtam neki, hogy megbetegedtem sajnos.


Szó nélkül eldöntötte hogy akkor nem jön át, de azt is mondta hogy ő is náthásnak érzi magát, szóval elkapni nem kaphatta volna el. Azért

ennyire bonyolult lények nem vagyunk mi nők, a beteg vagyok nem egyenlő azzal, hogy azt akarom hogy akkor sz*rd le az estèt. Nem mondott semmit azt hittem azért jön. Egyelőre szova se tettem.

Tényleg nem vagyok jól, 2 baràtnőm automatikusan felajánlotta, hogy akkor bevásárolnak nekem. Én nem szeretek kérni dolgokat, kínosan érzem magam tőle, de néha muszáj. Viszont a párom az autós fuvarokon kívül nem sok mindent ajánlott fel eddig nekem.


Én tudom, hogy fontos vagyok neki, de egyre inkább az az érzésem, ha azon felül kéne tegyen értem valamit, amiért nem jár szexuális szolgáltatás, akkor elkerül... :(



dec. 19. 14:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nekem eddig mindegyik exem, ha beteg voltam alap volt hogy kérdezte mit segítsen/hozzon, ha nem konkrétan en kertem hogy ne jöjjenek, jöttek látogatni stb...
dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne az alap, a gondoskodás szikrája se látszik.
dec. 19. 14:32
 3/37 anonim ***** válasza:
63%

Az utolsó sorod sokatmondó. Amennyiben tényleg így áll a dolog, az gáz. Egyébként az, hogy nem "ápol" meg nem megy neked a boltba vagy bárhova... gondolom azért nem vagy fekvőbeteg. Pár év múlva családanyaként ebben az állapotban el fogod látni a komplett családot is, ne aggódj, mert a totyogós nem fog megszűnni, csak mert influenzás lettél.

Szóval alapból szerintem nem bűn, hogy nem megy át, hogy megfertőzd.

Jobbulást neked!

dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Aki csak szexért jár hozzád, attól ne várj mást/többet.
dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Egyszerűen az a baj, hogy fogalmam sincs mit akar tőlem. Nincsenek nagyon terveink. Minimális energiát tesz bele. Csak személyesen beszélünk, nem telefonálunk, hogy halljuk egymás hangját, 10 sor naponta messengeren.


Én elhiszem, hogy van elég independens nő a világon aki ezt kapcsolatnak nevezi, de én olyan szintű távoltságtartást érzek a részéről, ami már nyomasztó.


Egyszer mondta hogy szeret, azóta semmi. Nem szokott bókolni, ha nagy ritkán mégis én lepődök meg a legjobban.


És én megértem, hogy másnak ez elég, de egyre inkabb azt érzem, hogy nekem sajnos vagy nem sajnos a nyálasabb, gondoskodóbb, romantikus pasik jönnek be, nem pedig az alfahímek, akik szerint 3-as igenis megcsinálok mindent betegen a gyerek mellett is. Lehet hogy te ilyen anyuka vagy, de én sajnos tényleg kidőlök betegen, nekem nem hianyzik hogy összeessek az ovi meg a bolt közepén lázasan. Van az a helyzet, amikor egy kis gondoskodas jol esik.


Én meg sajnos nem vagyok az a partner seggét kinyalós fajta, ha a màsik nem ad bele.

dec. 19. 14:40
 6/37 A kérdező kommentje:
Nagybátyám első felesege ilyen volt, mint egy hisztérika úgy adta be a válási papírokat, de hát cselédnek is volt nézve abban a kapcsolatban.
dec. 19. 14:42
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén szólva szerintem jobban járnál nélküle. Keress olyat, akinek alap mindaz, ami a mostani embernek meg sem fordul a fejében ❤️
dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, de én akkor voltam ilyen, amikor nem voltam szerelmes és csak a szex miatt voltam a lánnyal. Bár egyébként vonzódtam hozzá meg kedveltem, de a szex elég nagy húzóerő volt, és konkrétan volt pontosan ilyen szituáció, hogy amikor beteg volt nem mentem át, pedig ő szerette volna.

Hozzáteszem, ez részemről nem egy ilyen tudatos dolog volt mint ahogy most leírtam, de utólag már tisztán látom a folyamatokat amik bennem lejátszódtak

dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

8 szerintem ő sem érti, nem volt még előttem szerelmes, pár futó kapcsolata volt. Nekem volt egy távkapcsolatom. Vele rengeteget beszéltünk ejszakába nyúlóan. Csak aztán nyilván nem bírta, az en egyetemvárosom miatt nem adta volna fel Pestet, ennyire nem voltam neki fontos, megcsalt mert szexelni se szexeltünk eleget a távolság miatt.


A mostani sosem csalna meg, ezt tudom, de érzelemmentes is. :/

dec. 19. 14:49
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyen pasival dolgom. A beetetési időszakban folyamatosan hívott, írt, aztán amikor már kapcsolatban voltunk (már amennyire annak lehet nevezni), akkor jelentősen csökkent a kommunikáció, az érdeklődés, csak akkor jött, ha neki volt kedve (nem csak szex miatt amúgy), és amikor szóvá tettem, hogy nem így kezdtük, akkor még ő volt megsértődve.
dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!