Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi hidegvérrel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi hidegvérrel az arcomba mondja a frankót ott már kihaltak az érzések?

Figyelt kérdés

Régen ha nem egyeztünk vagy hallgatott vagy finom közölt dolgokat, mostanában meg olyan mintha rideg lenne, ilyeneket mond ha nem tetszik akkor lehet menni. Vagy nem fogja sokáig tűrni, vagy ez neki ez nem hiányzik stb.

Hozzateszem nem veszekedunk orrba szájba meg kulturáltan intézzük. Csak nem. Tudom eldonteni h ez nála érzelmi zsarolás vagy már ennyire sza*ik bele és mindegy neki.

De mikor jolerezzuk magunkat bújik kedves stb. Uh nem Tom eldonteni ez ilyen férfi játszma h majd ő megmutatja ki az úr a házába vagy tényleg már csak a Szentlélek tartja össze a kapcsolatot.

Még annyit h kB 2 éve vagyunk együtt szál nem 10 éve.



ápr. 7. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, egyenesen és őszintén megmondja, hogy mi van.


Tudom, hogy fájdalmas, de még mindig jobb annál, aki hülyít.

ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó csak régebben nem volt ilyen rideg, most meg csak úgy csuklobl offolna a kapcsolatot mer neki ez nem hiányzik h a így vagyunk, meg nem fog eret vágni nem fog kapálozni. Most ennyi erővel akkor miért nem ő szakít? Mit kell érzelmileg nyomast gyakorolni. És. Ez a fura ha nem jó neki akkor szakithatna kérek perec. Nem az h itt még ultimátumot ad állandóan. A másik régen tényleg nem volt ilyen figyelt az érzéseimet h ne bantson meg, finoman közölte a dolgokat nem ilyen megaláztatás h nem fog kapálni meg eretvagni stb
ápr. 7. 16:06
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Én voltam ilyen helyzetben. Nem akartam már a kapcsolatot, de gyengének éreztem magam, hogy véget vessek neki.


Nem tudhatjuk, persze, hogy a barátod így van-e ezzel, de előfordul. Azért egy kapcsolat vége nem olyam, hogy pikk-pakk, tudom is, hogy szakítani akarok. Előbb az ember elveszti a kedvét, lelkesedését, érdeklődését.


De mint mondtam, természetesen nem állítom, hogy biztosan ez a helyzet, hiszen nem ismerlek titeket.

ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki te! Arra vár, de lehet egyszer tényleg belefárad és kitesz.
ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Belefaradt es tulajdonkepp telibekullantsa hogy mi lesz a kapcsolattal elvisel, mert jo neki igy is, de nelkuled is.
ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor igyekszik mindenki a legelőnyösebb arcát mutatni, ha valaki zsigeri őszinte akkor vagy mély elköteleződésben van veled vagy már elege van belőled!
ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem határozott és tudja mit akar. Gondolom az elején finoman, óvatosan jelezte ha nem tetszett valami de most kezdi látni, hogy maradandó változás nem történt, ugyanazokkal a problémákkal szembesül. Röviden, kezdi megunni az egészet.


Miért lenne érzelmi zsarolás? Megmondta tisztán, hogy hol húzta meg a határokat. Ha úgy érzed, hogy te nem tudsz létezni ezen határokon belül akkor szakítsál te.

ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit pontosabban kéne tudni. Én is kereken megmondó vehemens személy vagyok és az 5. évet tapossuk párommal. Méghozzá úgy, hogy vele komoly problémák voltak pont az elején és keményen kellett beszélni vele, az tette helyre. Nem bántottam sehogyan, csak szembesítettem.
ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyilván minden eset és minden ember más és más, de nekem mikor már nagyon gondolkoztam, hogy vége legyen, veszekedni sem volt kedvem. Amíg veszekszik az ember, én azt gondolom addig szereti a párját és bízik benne, hogy a másik fél is változtat. De ezt nem tudom, még azt sem, hogy mindenki így gondolja-e, azt meg pláne nem, hogy a Te párod így gondolkodik-e. Amúgy jól értem, együtt éltek, ugye?
ápr. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még nem elunk egyutt, csak tudom h o az a fajta h burkoltan ugy csinalja a dolgokat h neki kegyen igaza meg meg szeret jatszmazni, ugye az elejen besugult mindig. Attol felek ez is jazszma h hasson ram erzelmileg. Nem tudom elhinni h semennyire nem szeret. Mert sokszor amikyen hidegverrel tud dolgokat mondani meg neki mindegy h vagyok az eketebe gyakorlatilag vagy sem. Sokszor olyan mintha kihasznalna h szeretem es erzelmileg manipulalna. Azert is gondolomnigy mert ha ilyen rideg 1 vita utan akkor alapjaraton is rideg lenne nem pedig 1 bujos torodos ember.
ápr. 8. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!