Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől válhat egy férfi elképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válhat egy férfi elképesztően féltékennyé? Mi válthatja ki ezt?

Figyelt kérdés

Alapvetően barna göndör hajam van, de már nagyjából 4 éve festetem mély vörösre. (Valami ilyesmi a szín: [link]

Mikor megismerkedtünk, olyan fél éve, akkor is nyilván ilyen hajam volt. Ez úgy működik, hogy mindig fakul kicsit, meg persze lenő, és változó, de 2-3 havonta megyek festetni. Csütörtökön voltam fodrásznál a szokásos szín lett, meg picit vágott is a fodrász. A párom meglátta, és közölte, hogy azt hitte, hogy most, hogy már komoly kapcsolatom van nem fogom ilyen “pasi csalogató rá” festetni a hajam, és hogy tuti meg akarom csalni, vagy már csalom is. Ez van akkor is ha esetleg piros rúzst teszek fel, bizonyos ruháimnál is ez van. Pedig konkrétan ugyan ilyen volt a srílusom amikor megismerkedtünk, mint most. Kitettem instára egy képet amin egy barátnőmmel kávézunk, és az egyik kollégám annyit kommentelt, hogy “csinosak vagytok!” Erre én annyit írtam, hogy “Köszi!😁”. A párom amint látta, közölte, hogy “ez a faszi tuti dug téged.” Őszintén már nincs kedvem ezekhez a beszélgetésekhez. Nagyjából egy hónapja csinálja ezt napi rendszerességgel. A legdurvább az volt, mikor aktus közben volt merszem becsukni a szemem, és rögtön közölte, hogy biztosan másra gondolok, úgyhogy nyugodtan menjek és csináljam vele. Majd mikor ő végzett csak úgy otthagyott. Szerintetek lehet ezzel valamit tenni? Vagy szakítsak és kész? Én szúrtam el valamit, csak nem veszem észre? 21N (ő 23, ha ez számít)



ápr. 7. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

A féltékenység minden esetben a féltékenységet érzőben levő önbizalomhány egyik mellékhatása.


Nem bízik magában, lealacsonyítja magát, nem hiszi el, hogy szerethető, nem hiszi el, hogy elég lenne a párjának. Tehát alapvátően a féltékeny emberek nem a párjukban nem bíznak, hanem magukban. Akkor is, ha ők ezt mondjuk nem így érzékelik belülről, vagy nem így kommunikálnak róla... egy magabiztis ember tudja mit akar, tudja kitől akarja. És mint ilyen, ha a párjával valami problémája van, akkor azt rendezi, vagy szákít. Nem csinál jelenetet, em siránkozik, semmi ilyesmi.


Tehát az önbizalmát kell rendeznie. Mi a baj?

ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Te nem szúrtál el semmit.

Szakíts. A pasid nem normális és nem fog változni. Illetve fog, később majd jön a pofon és verés mert túl ribis vagy és félredugsz. (szerinte)

ápr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő bármikor félremenne, szexközpontú, ezért azt hiszi mindenki olyan mocskos mint ő.
ápr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, menekülj!
ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez már nem szimpla féltékenység! A csávód egy igazi nárcisztikus beteg! Ha már most ezt csinálja mi lesz később? Menekülj!
ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
TE nem rontottál el semmit, ez a csávó nem normális. Örülj, hogy ilyen hamar kimutatta a foga fehérjét, és olyan gyorsan takarítsd ki az életedből, amilyen gyorsan csak tudod, tiltsd le mindenhonnan. Nem lesz egyszerű, mert. vsz. nem fogja annyiban hagyni, zaklatni fog (nyilván azt fogja vizionálni, hogy igaza volt, és megcsalod fűvel-fával) de legalább megszabadulsz tőle, mielőtt tettlegességig menne a kontrollmániájában.
ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott. Volt ilyen pasim, csak ő azt akarta, hogy répa vörös legyen a hajam, mert őt az izgatta. Aztán elkezdett teljesen alaptalanul gyanúsítgatni, hogy na kivel hol és mikor megyek félre. Utána ő választotta ki, hogy milyen ruhákat hordhatok, cipőben tiltotta a magas sarkút és nem sminkelhettem. Toxikus, elmebeteg ember volt én meg hülye, hogy hagytam. Szakíts vele amíg nem késő!
ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
PFF, volt ilyenben részem! Konkrétan ha ki mentem pisilni és nem írtam beszélgetés közben vissza neki azonnal, már akkor azt hitte hogy biztos mással beszlélek. Kért képet és én küldtem neki, és kérdezte hogy ezt most csináltam? Mondom neki nem, a tegnap... s elkezd hisztizni hogy ezt biztos més csávónak csináltam, s amúgy is mitől csillog így a szemem a képen??...hidd el, idő kérdése és nagyon sok dolgokra fog fény derüli vele kapcsolatban
ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint írták előttem menekülj minél messzebbre.

Az a személy egy beteg ember aki bármire képes lehet. Tényleg bármire.

ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

Egyrészt potens nőnek tartja és meg van győződve arról, hogy más férfiaknak is tetszik. Nem tudja irányítása alatt tartani és fél attól, hogy valaki bepróbálkozik a távollétében. Ez egyrészt önbizalomhiányra utal, másrészt valamilyen okból nem bízik a partnerében. Háttérben állhat korábbi megcsalás trauma, esetleg elvált szülők családmodellje.

Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy csak arra a partnerére volt féltékeny akit igazán szeretett és akiről úgy gondolta nem tudná helyettesíteni és nem akarta elveszíteni.

ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!