Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit úgymond "ki lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit úgymond "ki lehet szeretni" egy kapcsolatból, az előbb vagy utóbb az újtól is lépni fog?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül.

márc. 19. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jo kérdés.. halottam mar olyant is akinek a kovetkezo lett az aki megfogta es olyant is aki ment egyik ferfirol a másikra.
márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően akinek belefér az értékrendjébe a megcsalás, az később is meg fogja tenni. Akinek van gerince, az meg soha.
márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele... Én vagyok ebben a helyzetben a férfi, és írogatunk egymásnak egy nővel, meg egy sportklubba járunk. Van párja, én meg komolyat szeretnék már, de nem vagyok benne biztos, hogy mellettem lenyugodna.
márc. 19. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó, hogy “lenyugodna-e”, bárkinek el lehet csavarni a fejét kapcsolat mellett is. Nincs ember, akinél előre tudhatnád, hogy életed végéig veled lesz. Te is bármikor kiszerethetsz belőle.


A gond az, ahogyan a csaj kezeli a helyzetet. Ha már kacsingat kifele a kapcsolatából, akkor szakítania kéne, mielőtt mással ismerkedik. Ez lenne a gerinces viselkedés. Ilyen emberben én se bíznék meg.

márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
eselyes hogy nem hagyna el a parjat csak kell neki valami plusz.. ha neked ez nem fer bele akkor magad alatt vagod a fat , mert te egyedul maradsz de neki ott lesz egy masik ferfi tovabbra is. Mérlegelj .. A nok nagyon becsaposak manapsag. 15 éve még kiszamithatobbak voltak.
márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, hát azért álmatlan éjszakáim nem lesznek miatta, megyek tovább.:D
márc. 19. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Az is lehet, hogy hajlamos a megcsalásra természetéből fakadóan.


De az is lehet, hogy benned megtalálta amit a jelenlegi párjából hiányol.

márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meglátjuk.
márc. 19. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Jartak mar paran ugy, ahogy te fogsz.
márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van egy ilyen sejtésem. Mindegy! Más nem, pár szex, aztán ha menni akar, hadd menjen.
márc. 19. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!