Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős, gyerekes férfivel összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős, gyerekes férfivel összejönni mennyire jár áldozatokkal? Tud működőképes lenni hosszútávon ilyesmi?

Figyelt kérdés

A kiszemeltemnek van egy 3 éves kisfia.

A baráti társaságukba csöppentem bele, mikor megismerkedtünk, nem tudtam, hogy házas (mit ad isten, nem volt rajta a gyűrű). Nekem kb. szerelem volt első látásra, mintha villám csapott volna belém. Akkor még nem tudtam, hogy ő is a társaság tagja, csak egy pasi volt egy bár pultjánál, akivel fél pillanatra összenéztünk.


Utána jóban lettünk, egyre többet beszélgettünk, találkozgatni kezdtünk, közben azért én utánakérdeztem, mert nem akartam, hogy előadja a dumát a rossz házasságról, boldogtalanságról. De végülis tényleg ez volt a helyzet, a legjobb barátja mondta, hogy a feleségével fiatalon házasodtak, rögtön egyetem után és az a kapcsolat már akkor sem volt felhőtlen, mikor a gyereket tervezték. A nő mindenáron anya akart lenni, a férje leginkább ehhez kellett, és ezt közölte is vele, az egész társaság előtt (a pasi még nem akart gyereket, a felesége reakciója erre az volt, hogy "ha ő nem csinál neki, akkor keres olyat, aki fog, úgyse jönne rá soha").


Megszületett a gyerekük, volt egy jobb időszakuk, de 2 éve leginkább lakótársakként élnek együtt. Ő nem akart lelépni, mert ő is elvált szülők gyerekeként nőtt fel, mondta, hogy ezt nem akarta volna a saját gyerekének, meg a feleségét sem akarta kis túlzással az utcára tenni, csak 15 év van mögöttük.


Aztán jöttem én az életébe... :D

Különköltözött már, az ügyvédje a válókeresetet is beadta a bírósághoz és mondta, hogy szeretné, ha végre randiznánk nyilvánosan is, mennénk együtt mindenfelé. Viszont megijedtem, az az igazság. Én még sosem voltam olyan kapcsolatban, ahol a férfinek nem én vagyok az első, ahol nem én vagyok "elkényeztetve" úgymond. Barátnőim mondták mindig, hogy én a kapcsolataimban átmegyek egy gyerekszerepbe, elvárom, hogy gondoskodjon rólam a párom, járjon a kedvemben mindig, egy önálló gondolatom nincs olyankor... Ez valahol így van, igazuk van ebben. Most pedig egy olyan kapcsolatba készülök, ahol a pasinak már van gyereke és tudom, hogy ő neki a legfontosabb (ami rendben is van). Csak félek, hogy fogom majd venni a mindennapokat, mikor már nem lesz izgalom, titkolózás, csak az, hogy alkalmazkodjunk a gyerek napirendjéhez, az óvodai szünetekhez, láthatásokhoz. Sok bennem a kétség, azért is, mert álmomban sem gondoltam, hogy meglépi a válást.


ápr. 7. 19:40
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Ő 30 éves, én 24 vagyok.


Nem tartom vészesnek ezt a korkülönbséget, volt már 40+os párom is, de olyan férfivel még nem voltam, akinek lett volna gyereke.

Édesanyám ettől is tart, hogy 24 évesen biztosan más gyerekével kéne tölteni az időmet?

ápr. 7. 19:41
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell a gyereke seggében lenned 0-24. Eleve az lenne a normális, hogy veled a gyerek láthatáson nem is találkozik még.

Oké, meglépte a válást, jár neked a taps, szépen elérted. Erre meg elkezdesz itt jajgatni, hogy jujj, te nem terveztél még 24 évesen pótanyuka lenni.

Hát nem is kell. Amikor ott a gyerek, nem találkoztok. Nem kell egyből össze cuccolni ám.

És van egy rossz hírem. Ha nektek lesz egy gyereketek, az is apuci pici hercegnője/hercege lesz, nem fogod te a figyelem 100%-át kapni onnantól soha, majd csak ha 20 évesen vagy 30 évesen kirepül a fészekből.

ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Váltott láthatást szeretnének, nem opció, hogy napokig nem találkozunk majd, nyáron meg hetekig.
ápr. 7. 19:51
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom, hogy ezt nincs kivel megbeszélned. És hogy nincs önbizalmad. Lesz probléma bőven. Már van.
ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%
Azta! Nézd, mi ez? A tetteid következménye! :O Döbbenetes! :O
ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Ne a gyerek miatt aggodj, hanem a sajat viselkedesed miatt. Ez tarsfuggoseg. Tapasztalatbol mondom.
ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, ez az oldal nem azért van, hogy lehessen kérdezni? Tapasztalatok érdekelnének, ilyen helyzetben egyik barátnőm sem volt eddig. ☺️
ápr. 7. 19:57
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Illene már kinőni az elkényeztett hercegnő szerepéből. Már nem 6 éves vagy.
ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem csak 6 évesekkel kell úgy viselkedni, mintha hercegnők lennének. Ez az én világom, ki körül forogjon, ha nem körülöttem?
ápr. 7. 20:05
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem... csak idő kérdése, nincs sok esélyetek..
ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!