Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző/gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző/gyakori szerintetek, hogy a kapcsolatok első 1-2 évében az emberek sokkal több mindent elnéznek a párjuknak, mint a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Vagy az, hogy akár észre sem veszik a párjuk zavaró tulajdonságait, 1-2 év múlva viszont már ugyanaz a szokás/tulajdonság konfliktusokat generál?

ápr. 8. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában addig gyakori, amíg valaki rózsaszín szemüvegen keresztül nézi a másokat, nem pedig racionálisan. Én mondjuk semmi olyat nem néztem el sosem, ami később is zavart volna. Ha valaki úgy viselkedett, hogy nem fért bele az ertekrendembe, azt otthagytam.
ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam inkább az megy hogy eleinte tetszem aztán pár év és az ellentétem kell.

Pl vékony vagyok sportos, tetszem járunk aztán meg már a vaskosabb nő kell, ha szőke vagyok kékszemű, akkor pár év és váltanak kisebbségre.

Az én kapcsolataim ilyesmik.

ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

3. Te választod ki ezeket a bikákat. Ne sértődj meg, de hasonló a hasonlót. Te lennél legjobban kikelve magadból ha lenne egy normális pasid. Hidd el, ez így van! :)


"Pl vékony vagyok sportos," Na, itt el is van bszva a dolog, mert akkor te pontosan az a fajta nő vagy, aki a Föld felett lebeg 5 méterrel, te vagy aki azt gondolja bárkit megkap. Nincs ezzel baj, de akkor a következményeit is viseld. Neked nem férfiak voltak az életedben, hanem KANOK. Azok akik a bszásra hajtanak, te meg ezt érzed férfiasságnak, neked ilyenek tetszenek. Ők, bikák, mennek a következő nőstényre, úgy is megkapják.


Azt tudtad, hogy ma elég azt kiírnia egy nőnek hogy "vékony", és a pasik bebolondulnak értük. Arc sem lényeg, csak vékony legyen. A vékony nő mítosza olyan erős, hogy tulajdonképpen az összes ilyen nő előtt kinyílik az összes ajtó. Egyet ne felejtsünk azért el, a pasikat ilyenkor kizárólag a farkuk érdekli. Attól hogy extrém kapós egy vékony nő, olyan mint egy szalmaláng. Hamar elég, mert egy vékony nő lelke ezeket a pasikat nem érdekli. Dugás-dugás-dugás, unalmassá váltál, dobva leszel.

ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem én valasztom ki. Ők udvarolnak hajtanak rám.
ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert azt nem mondanám, hogy minden vékony nő el van szállva magától. Még egy nőt sem láttam, aki meg lett volna elégedett magával, legyen az világszépe.
ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magamon látom ezt. A rózsaszín szemüveg, kezdeti hév egyrészt más színben tud feltüntetni dolgokat... a különc viselkedések lehetnek cukik az elején, és egy kihűlőben levő kapcsolatban idegesítők. Illetve vannak dolgok, amiket tényleg hajlandó vagyok én is elnézni egy jó kapcsolatban, de ahogy már a kapcsolat romlik később, úgy jön az az érzés, hogy már "nem éri meg" elnézni. És pl. esetemben, én ilyen dolgok miatt azért nem szólok, mert nem vagyok annyira szerencsés párkeresésben, és félek, hogy elveszítem a másikat. De olyan dolgokban azért még így is szólok, amik nagyon zavarnak és vízválasztónak számítanak nálam.
ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!