Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapvetően melyik a jellemzőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően melyik a jellemzőbb? A férfi társaságába beilleszkedő vagy önmagát onnan kivonó nő?

Figyelt kérdés

Ha két csoportra szeretném ebből a szempontból osztani a párokat, akkor az a két típus van, ahol a nő a párjának a baráti körébe beilleszkedve, jó kapcsolatot ápol velük és azok női párjaival, akár egy kellemes, több párból álló csapatot kialakítva, a férfi társaság párjai egymás barátnőivé válnak, vagy van az a verzió, amikor a nő nem vesz részt a férfi társasági életében, a pasi barátainak női párjaiból nem alakulnak barátságai, a férfi kénytelen a partnere nélkül részt venni a társasági összejöveteleken, akár szomorúan kontsatálva, hogy a többi haver hozza a párját és azok tök jól elvannak, ő meg mehet egyedül, mert a párja kivonja magát ezekből, mindenféle ürüggyel. Mindezt kellemetlennek megélve, mert az összes többi ember befogadóan és kedvesen viszonyult emberünk relatíve új kapcsolatához, csak ez a nő valahogy nem képes ezt a befogadó, barátságos közhangulatot eldogadni, inkább mindenféle képzettel van, hogy a többi nő lenézi, meg inkább kitalál minden marhaságot, hogy ne kelljen részt venni. Igaz, ezzel a saját partnerét valahol meg is bántja.


Szóval melyik tekinthető "normálisnak" vagy mondhatni "elterjedtnek"?



dec. 11. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Ha a nő felveszi a fonalat és beilleszkedik az új társaságba.
Ha a nő nem jár a férfi baráti körébe, bármennyire is az össze pasi feleséggel, élettárssal jön.
9 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Kiegészítő infó: felnőtt párokról van szó, nem kamaszokról vagy huszonéves fiatalokról.
dec. 11. 22:04
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Vajon melyik választ pártolod te, nem is tudom...
dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Ha általánosságot keresünk, akkor az a jelenet le sem játszódhat, hogy egyik pasi nem tudja vinni a nőjét, de a töbibnek ott vnaa nője... elvégre általánosságot keresünk, tehát a többi nőre épp az a szabál érvényes, mint a miénkre:D


Egyébként én azt látom, hogy

1. Ha a csajársaság erős, akkor a pasijaik könnyen bevonhatóak, ők le tudnak bratyizni egymással felszínes, de nem önálló haverságra. Azaz a fiú ksimán elvannak egymással, de külön nem fognak találkozni, csak a csajokkal együtt.

2. A csaj beovnható a fiútársaságba, de a csajok kevésbé fognak összebarizni csak azért, mert csajok. Ebből a szempontból szerintem a fiúk könnyebb egymásra tlaálnak. Tapasztalatom szerint azért, mert az asszonra való morgás egy mindenen átívelő közös pont köztünk férfiak között:D Ez meg már gyből eg yközös pont.


Ráadásul mi férfiak eléggé el tudunk mélyedni aminket érdeklő témákban, legyen az foci, autó, videójáték, filmek, geek vagy nerd kultúra, stb.... Namost... ezidő alatt a lányok hallgatják és fogggggalmuk sincs miről beszélnek a pasik:D És bizony mi férfiak nem is nagoyn vesszük észre magunkat, hogy be kéne vonni a nőket. Aztán persze néha észbe kapunk, de könnyen megint el tud szaladni a ló.

Csajos társaságnál a csajok kevésbé hagyják így elfutni a témát, így a fiúk is könnyebben hozzá tudnak szólni a beszélgetéshez, nem szorulnak kívülre.


Összességében: A csajok nem fognak azért összebarátkozni, met a pasijaik barátok. Valójában a férfiak sem fognak ezen az alapon összebarátkozni, de valamiféle alkalmi bratyizás inkább létre tud jönni.

dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

"Tapasztalatom szerint azért, mert az asszonra való morgás egy mindenen átívelő közös pont köztünk férfiak között"


Szerintem azért, mert a férfibarátságok felszínesek. Kussban ülni vagy pinákról beszélni és sörözni egy idegennel is tudnak.

dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

"Ráadásul mi férfiak eléggé el tudunk mélyedni aminket érdeklő témákban, legyen az foci, autó, videójáték, filmek, geek vagy nerd kultúra, stb.... Namost... ezidő alatt a lányok hallgatják és fogggggalmuk sincs miről beszélnek a pasik"


Ja bocs, ezt nem olvastam, te ilyen agyatlan kuurvákkal randizgatsz.

dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Te meg keress olyan barátnőket, akik nem csak picsa meg mell, hanem beszélni is tudnak.
dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

8, keresnék, de a feleségem nem hsizem, hogy örülne neki:DD


Most őszintén, honnan a tökből vontad le a kövekteztetést, hogy nem tud a nőm besézlni? Abból, hogy nem vágja a Skyrimes mémeket és nem tetszett neki a Dűne?:D

dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Kitana. ***** válasza:
80%
Nálunk ilyen klikkesedés soha nem volt semmilyen társaságban, hogy a nők a nőkkel barátkoztak, a baráti társaság full vegyes és mindenki jól elvan mindenkivel amikor együtt vagyunk. Az exemnek volt egy legjobb barátja, annak egy barátnője, akivel mondjuk szerintem 6 év alatt, mióta ők együtt voltak, egy normális beszélgetésünk sem volt kettesben, ellenben a haverral jókat beszélgettem, a lány is az exemmel, meg ha négyesben lógtunk, akkor is beszélgetett mindenki mindenkivel. De engem speciel annyira nem érdekel a nők társasága, akkor beszélgetek velük, ha az egész társaság beszél, de férfiakkal jobban elvagyok, ha 1v1 beszélgetésekről van szó. Van 1-2 barátnőm, de őket nem így ismertem meg, hogy valakinek a valakije, hanem magamtól.
dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Az a jellemzőbb, hogy bevonódnak. Ezt onnan tudom, hogy rengeteg kritikát kaptam az exeim barátaitól, mert nem érzem jól magam férfitársaságban, pláne nekem idegenekkel, így én csak szökőévente vettem részt az ilyen összejöveteleken. Állítólag ez nem normális dolog. Számomra mi sem lehetne természetesebb.
dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

"Most őszintén, honnan a tökből vontad le a kövekteztetést, hogy nem tud a nőm besézlni?"


"Ráadásul mi férfiak eléggé el tudunk mélyedni aminket érdeklő témákban, legyen az foci, autó, videójáték, filmek, geek vagy nerd kultúra, stb.... Namost... ezidő alatt a lányok hallgatják és fogggggalmuk sincs miről beszélnek a pasik"


Ha cunus filmekről sem tud beszélni, az elég cink.

dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!