Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tökéletes egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tökéletes egy párkapcsolat, nehézségek vannak, jellemzően a férfiak vagy a nők lépnek ki, vetnek véget a kapcsolatnak inkább?

Figyelt kérdés
A másik fél mennyire próbálkozik a rendbehozatallal, mik a tapasztalataitok?

jan. 7. 12:49
A kérdező szavazást indított:
férfiak
nők
mindkettő
egyik sem
nem tudom
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
is is, a legjellemzőbb, hogy csak az egyik akarja megváltoztatni hogy jobb legyen a másik szarik rá, magyarul bocs, na az ilyen kapcsolatot kell minél hamarabb rövidre zárni, mikor már ilyen mederben van, akkor ez az igazán lélekromboló és mérgező
jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakori, hogy az egyik fél vinné a kapcsolatot a hátán, de s döglött lovat nem lehet megülni, le kell róla szállni.
jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A nők. De nem azért mert valami kis probléma jött, hanem leginkább mert a pasi félre dug, alkesz, agresszív. A pasinak jó így is a kapcsolat, nem ő szenved ezek miatt.
jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

legtöbbször az a fél lép ki aki már érettebb lett a kapcsolatban, tovább fejlődött a másiknál tudatosabb lett, ha igy jobb, elfejlődésnek is hivhatjuk, mikor a másik ott marad azon a szinten amikor megismertük és te fényévekre elszárnyaltál mellőle tudásban, és ránézel a másikra, hogy jézus, hogy lehetettem ennyire vak, na ilyenkor az a fél lép ki akinek több esze van, hogy itt nem lehet a másik fejlődését a hátukon húzva kényszeriteni, mindenki megy a saját tempójában..

igy vagy élsz vele csendes magány börtönében, mindenféle hülyesére hivatkozva, hogy jobban érezd magad, hogy feláldozod magad a másikért, mert hiszen, letöltöttem vele, x évet, és hát még elnyomorgok vele szeretetlenségben pár 10 évet szolidalitásból, vagy fogod magad összeszoritod a fogadat ,és azt mondod, hogy egyszer élünk, és nem fogom a másik életét élni van választásod mész a magányba és a reménybe, hogy hátha, vagy éled az életed beleállsz az erődbe,,..te döntesz! mersz vagy nyersz?

jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha a válási statisztikákból indulunk ki, akkor a nők, ugyanis a válások többségét is ők kezdeményezik.
jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4.

+1

jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Az vet véget a kapcsolatnak, aki már megtalálta az új párját.

És mivel a nők könnyebben találnak párt, ...

jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább emberfüggő. Az erősebb személyiség fog szakítást kezdemênyezni. Jártam már úgy, hogy a pasi addig ignorált, bunkózott, mígnem kimondtam a szakítást. Válasza: ok. Ő nem merte kimondani.
jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Altalaban a nok, illetve sajnos rajuk jellemzo az, hogy semmit nem tesznek a kapcsolat javulasaert, hanem az elso problemat meglatva es ra hivatkozva ott hagyjak a parjukat. Persze tisztelet a kivetelnek.
jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

El sem olvasta az egészet, csak néhány badarságot amit írtok itt.

Nics olyan, hogy tökéletes párkapcsolat. Miért mert az emberek tökéletlenek. Mindig a másik hibáját látja meg valamelyik fél a sajátján kívül. A saját vétkét nehezebb felvállani, beismerni, változatatni akarni. Ezért nem haladnak a kapcsolatok vagy adják fel könnyen. Empátia. Érezzed magad a másik bőrrben, egyből menne az átgondolom, hogy akkor most, hogy is legyen tovább?! Tanulni kell!

jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!