Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik manapság normális lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik manapság normális lány?

Figyelt kérdés

... aki nem iszik, nem cigizik, nem füvezik, nem bulizik minden hétvégén, nem vesztette el a szüzességét 13 évesen a diszkó mögött stb... a sulimban kb 10 lányból 9 sajnos ilyen. Egyáltalán létezik még normális lány a korosztályomban ?? :/ elkeserítő hogy nem ismerek egyet sem, pedig egy 1000 fős suliba járok... hová fajul már ez a világ ??


17/F


2010. okt. 27. 00:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ilyeneket hallok a suliban hogy a 9.-eseknél (14-15 évesek) ÓRA KÖZBEN ujjazták az egyik csajt... no comment. :S
2010. okt. 27. 00:28
 2/21 A kérdező kommentje:
létezik még manapság normális, becsületes, rendes, kedves lány ? Eléggé ritka faj...
2010. okt. 27. 00:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van normális csaj csak meg kell keresni. Bár lehet, hogy azok nem fognak tetszeni.
2010. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó persze ez nem csak lányokra vonatkozik de mivel én fiú vagyok és elsősorban társkeresés céljából teszem fel a kérdést, ezért kérdeztem úgy hogy lányok... nem általánosításképpen. amúgy jól elbeszélgetek magammal :D
2010. okt. 27. 00:31
 5/21 A kérdező kommentje:
igen... aki jó tanuló, nem bulizós, stb... azok a fogszabályzós pattanásos stréber csajok. többnyire :D olyan aki jól néz ki, és ez mellett nem él ezekkel a dolgokkal, olyan elég kevés van.
2010. okt. 27. 00:32
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztályodban 10-9 ilyen, akkor ott a maradék.

Tehát van!

2010. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Aki semmit nem csinál az halott :D Az, hogy néha bepiál vagy bulizik (fű, cigi fujj) még elmegy sztem. Fiatalon az ember sok mindent kipróbál. Jobb, mintha feleségként azon keseregne, hogy nem élt. Bár ezt még nem tudod. Szóval ha szenteket keresel, nézz szét a vallásos sulik körül :D
2010. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Tuti csak az a bajod, hogy nem te ujjaztad meg a csajt. Egyébként milyen suliba jársz? Én is ilyet akarok!
2010. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mephisto333 válasza:
100%
Sajnálattal közlöm veled azt a szomorú tényt, hogy olyan lányt amilyet szeretnél nem fogsz találni! Létezik olyan csak azt nem biztos, hogy a nők közé sorolod.. Én is pontosan ebben helyzetben voltam mint te =S Kerestem az igazit aki nem ilyen rá is találtam .. Még szűz volt igazi kincs minden férfi álma! A Gond csak ott kezdődött, hogy úgy végződött a dolog, hogy megcsalt 1 etnikummal .. Szóval ennyit erről ne nézz sok romantikus filmet mer ami abba van az ott is marad ... Való világban már ilyen nincs.. Jelenleg pont olyan van amilyet soha nem akartam .. 13 éves kora óta nem szűz 1x re 2 sráccal is csinálta illetve már volt barátnője is .. Szóval szörnyű ez a mai világ!! Bár azt mondják qrvából lesz a legjobb feleség! Na ez majd elválik ! Tanácsom : Ne keress ilyen lányt Nem létezik !
2010. okt. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 02:19


Te valami elképesztően intellektuális vagy. Megvan a 8 osztály?

2010. okt. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!