Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik manapság normális lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik manapság normális lány?

Figyelt kérdés

... aki nem iszik, nem cigizik, nem füvezik, nem bulizik minden hétvégén, nem vesztette el a szüzességét 13 évesen a diszkó mögött stb... a sulimban kb 10 lányból 9 sajnos ilyen. Egyáltalán létezik még normális lány a korosztályomban ?? :/ elkeserítő hogy nem ismerek egyet sem, pedig egy 1000 fős suliba járok... hová fajul már ez a világ ??


17/F


2010. okt. 27. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem létezik, én vagyok rá az élő bizonyíték :) Nem cigizem, nem dohányzom, nem drogozom, nem szoktam hétvégente bulizni járni, és a párom szerint igencsak jól nézek ki. De kikérem magamnak, hogy a jó tanulóság, meg a fogszabályzó nem azt jelenti, hogy a lány egy csúnya stréber, ez elég éretlen egy felfogás. Ilyen voltam 15 évesen is, ilyen is maradok. Viszont neked is fel kell érni arra a szintre, hogy az ilyen lányok észrevegyenek. Ha te nem vagy megfelelő partner, sosem fogsz kifogni ilyen lányt.

19/L

2010. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elloptad a kérdésemet :) Ugyan ezt kérdeztem tegnap csak normális pasival...

De mindegy én normális lány vagyok a te megfogalmazásodban, csakhogy 21 éves.

A te korosztályodat nem nagyon ismerem, csak azt az ágát, amit leírtál, de van egy ellenpéldám. Tesóm barátnője 17 éves, és tök helyes kiscsaj, nem az riban.c féle.

Persze ilyen lányokat nem a diszkóban kell keresni, hanem sportolási helyeken. Sportegyesületben, aerobik órákon, tánciskolákban (habár már ott is ritka) stb., azon kívül fogalmam sincs hogy hol vannak még ilyenek.

2010. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok csak azok olyan visszahúzódók hogy nem mernek beszélgetni meg pasit keresni:Dén is ilyen voltam és naaaagyon sokáig nem is érdekeltek a pasik:P
2010. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Remélem hogy vannak, én is ilyet keresek. (Illetve találtam valaki, de nem tudom, hogy ilyen-e, de jó lenne) Csak fiatalabb korosztályban.

Valaki írta hogy keress egyházi iskolában. Ezt cáfolni tudom, eszméletlen, de ott is ugyan ilyenek vannak.

De hiszem azt, hogy mindenkinek ki an jelölve a nagy Ő, aki a hozzá legmegfelelőbb partner. Csak rá kell találni :)

Sok sikert!!!

2010. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám a mai fiatalokkal. Most már nagyon durván ki vagyok emiatt.:( Sok barátom van, de mégis tök magányos vagyok mert mind ilyen és már én érzem magam gáznak pedig sztem ők azok ,h ezt csinálják! Az egyetlen közös program amit csinálni lehet velük a piálás..amikor is én csak ott állok kusban és nézem őket aztán haza megyek:D nagyon jó(Y) 16/L
2010. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Létezik hát, nem mondom, hogy pont ilyen vagyok, de a jó tanuló megvan. Namost, egész szépen nézek ki, egy időben a modellkedés után is kacsintgattam, csak rohadt drága egy idő után, szóval abbahagytam. Nem cigizek és nem füvezek és nem is járok el minden hétvégén bulizni, viszont szerintem kell egy kis kikapcsolódás. Egy hónapban 1x vagy 2x simán elmegyek a többiekkel iszogatni vagy discoba. Egy évvel ezelőtt kb én is úgy álltam hozzá, hogy neeem, nem fogok inni. Dehogynem, szerintem ami egyszer elkezdi, az nem tudja abbahagyni. Persze nem rászokni, csak néha- néha amikor jól esik, persze megfelelő korlátokon belül :) ÉÉs nem csak oda járunk együtt, hanem vásárolgatni, koncertekre vagy csak egyszerűen bekapni pár falatot a suliban. Akkora bűn lenne hogy jól érezzük magunkat a városban? Sztem nem :)
2010. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Létezik, él, tudnék párat sorolni, Velem együtt :)
2010. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom van-e...Én sem vagyok már szűz,15 voltam most októberben...Augusztusban vesztettem el,és január óta vagyunk együtt a fiúval...Nem cigizek,nem iszok,nem füvezek,és nem bulizok minden pénteken...Kb havonta...:) Jó tanuló vagyok,és szerintem nem vagyok atomronda:D nállam egyedül a hűséggel van a baj,de ezt tudom is magamról,és próbálok tenni ellene :)
2010. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az előző 8 osztályom megvan-e intelligens ember vagyok


Jelentem megvan, sőt, a diplomám is lassacskán, de én csak az igazat írtam :)

2010. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok:D:D:Dcigiellenes vagyok,utálom az alkoholt csak ha muszáj akk iszom kb egy kisujjnyit,otthonülő típus vok,inkább sétálni,mozizni szeretk és 16 évesen vesztettem el félév járás után...:)ez elég normális?
2010. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!