Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békülhetnék ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békülhetnék ki a csajjal? Előzmények: www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__905671-esely es-lehet-a-csaj-tobbi-lent-23f

Figyelt kérdés

Aztán kissé "bekatizott" állapotban a "konkurens srác" meghúzta még én a balatonon bizakodtam, hogy majd összejövök vele... Megtudtam s felhívtam a csajt balatonról, és elégnagy lelkiismeret furdalást csináltam neki, és sírva mondta, h megbánta, meg szeret engem meg nem tudta hogy ilyen vagyok meg stb. énbennem meg elpattant valami és kitálaltam neki h szerettem, de most már nem kell mint csaj mer undorodom tőle barának meg amugy se kellene. Ő meg erősködött sírva hogy de egy csomó mindent akar velem csinálni meg stb. Aztán találkoztunk elmentünk valahova kb fél napig csak beszélgettünk, meg másnap is, és a végén kiderült, h neki az ilyen idióták jönnek be, és engem nem tud úgy szeretni. Csak barátként. ok mondom ennyi. Elutaztak, mikor visszajött onnantól kezdve én lesz*rtam, és ő meg mindig jött oda hozzám meg mellémfeküdt, odabújt, úgy aludtunk. Aztán egy másik nap kissé "katizva" megint elvoltunk má majdnem minden volt, aztán menniük kellett, de előtte még a barátnője leb*szta hogy miért csinálta velem ezt. Onnantól megin jött a duma, hogy "nem tudlak úgy szeretni" Pedig még azt is kérdezte, hogy ha én elköltözök akkor hogy találkoztunk volna ha összejöttünk volna? Meg azt is mondta hogy milyen rossz hogy már nem hívom fel annyiszor,(lévén kiderült hogy nem akar semmit)Egy héttel később nagyon leoltottam a barátnőjét hogy miért csinálta ezt, majd köv. héten telefonon kicsit "keményebben" beszéltem a csajjal mert rettenetesen sokat hazudnak.(többször kiderült) akkor is tagadott mindent, azt mondta nem érez semmit, majd elmentem hozzá és akkor már meg se akart ölelni, puszit se adott látszott rajta, hogy haragszik, és a fejébe vette, hogy én el akarom szakítani a barátnőjétől. Én meg felhívtam a barátnőjét akit egy héttel azelőtt oltottam le, azt könyörögtem neki(sajnos volt bennem két ex tabi..ezt hozta ki) hogy beszéljen a csajjal h ne utáljon azt mondta majd beszél másnap. Még aznap este küldött egy SMS-t a csaj, hogy azért nem utál, csak rossz kedve volt... Aztán beszélt vele a barátnője és azóta nem veszi fel a telefont a csaj, irta h hagyjam békén, meg elege van belőlem mindig másra fogja, h miért először nyálas voltam, mostmeg azt mondja utálja h nyomulok. Hát de könyörgöm ő mászott rám azelőtt mikor megbeszéltük h csak barátság én onnantól kezdve nem is akartam tőle semmit.És azóta ez megy és egyre durvább lesz. NEm veszi fel a telefont, meg kinyomkodja. CSAK velem csinálja ezt más haverjaimmal akik ott voltak nem. Nekem meg nagyon rosszul esik, mert cefet mód szerettem, nagyon szerelmes voltam belé még a nyáron... meg azt hiszem még most is. És egyszerűen nem tudok vele kibékülni. Az anyja nagyon szeret engem, ő akarta h összejöjjek a lányával, de ő is azt mondta, hogy ilyen hülye még sose volt a lánya. mindössze kibékülni akarok vele, ha már ilyen közel kerültünk egymáshoz vagy 50000-et beszéltem vele telefonon, meg csomót együttvoltunk nagyon jó embernek ismertem meg, persze vannak hibái.és most egyszerűen nem mondja meg miért utál, nem beszél velem, nem lehet vele beszélni rólam, és iszonyatosan bánt ez a dolog :(

Hogy lehetnék vele jóba mint azelőtt? k.va hosszu lett, elnézést de igy könnyebb válaszolni


2010. okt. 27. 02:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán kevesebbet kéne becuccozva alakítanod/alakítanotok a magánéleteteket.Én is csináltam mindent de nem kevertem a dolgokat.Ép ész,ép gondolatok.
2010. okt. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen... Azóta rájöttünk... csajok se cucoznak semmivel már.. Így alakult.
2010. okt. 27. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!