Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Szeret engem?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk is nehezen kezdődőtt,mivel folyamatosan az exéről beszélt.Egy kis idő után ezt a témát elengedte,aztán a legjobb barátja nem hagyta békén,mert szerelmes volt a lányba és zaklatta a lány állítása szerint.Egyszer rendőrt is hívtam rájuk és nekem azt mondta a barátnőm,hogy a munkahelyén van,a rendőrség meg otthon találta.Megbocsájtottam neki azt,hogy azt hazudta ,hogy dolgozik.

Miután a legjobb barátját lekoptatta hozzám költözött,hogy ne zaklassa és kimozdítsam a környezetéből,mivel depresszióban szenved állítása szerint.Elkezdett furcsán viselkedni.Hisztizik sokszor a semmiért,fél év után gyereket akar tőlem,házimunkát nem igazán végez és sosem főz.Munkát sem igazán keres,mindig megígéri,hogy elkezdi az önéletrajzát,de semmi nincs belőle.Mindig én adok neki egy kis pénzt,amin elvásárolgat.Persze,jószívűen adom,csak nem értem miért nem osztja be.Kapott új telefont is tőlem,mert a régi tönkrement neki.

Mivel otthonról dolgozom ezért sokszor nem hagy dolgozni,mindennapra van egy feszültség,amiért nem áll velem szóban,Facebook csoportokban éli az életét.Többször megkértem,hogy ne posztoljon rólam semmit,de mégis csinálja.A legszomorúbb,hogy srácokkak írogat,akiknek ő tetszik.Múltkor azért volt agresszív és ki kellett zárnom,mert ő gyereket akar most azonnal.Volt amikor azért vágta szét a karját,mert aznap nem rendeltünk kaját.

Én szeretem őt,de nem tudom már sokáig kezelni ezt,soknak érzem.Tud ő kedves,imádnivaló is lenni,de egyre ritkábban látom ezt.Mondtam neki,hogy menjen el orvoshoz,de azt mondta nincs szüksége rá.

Mit tegyek vele? Szeretem és nem akarom feladni,de nagyon nehéz.



ápr. 12. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd mentális beteg. Nem szereti önmagát, kényes és ha nem az van amit ő szeretne akkor hisztizik, vágja magát. Azért pasizik melletted mert nem vagy elég neki, de mások se lennének hiszen a probléma a fejében van. Ha nem akar pszichológushoz fordulni, zsarol téged, öngyilkossággal fenyegetőzik szólni kell a szüleinek, barátainak, hogy figyeljenek rá és neked mindenképp szakítani vele!

Manipulál is téged, nem veszi figyelembe az érzéseid.

Szabadulj meg tőle, tönkre fog téged tenni. Szeresd saját magad jobban mint őt.

ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál nagyon súlyos problémák!

Legelőszöris a barátnődnek Pszichológusra van szüksége!

A másik, hogy nem dolgozik, semmit nem csinál nem normális dolog, lehet ezért is kattant be!

ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Te semmit nem tudsz. Viszont tényleg orvosi segítség kell neki. Lehet, hogyha normális akkor tök jó, de ez az egész csomagban van. Ez a rossz rész hozzátartozik, amíg nem kezd magával valamit. Ha kezd is az is évek munkája. Már csak idő kérdése és menekülni fogsz tőle, mert teljesen le fog vinni az életről és csúnya vagy nem , de sokkal jobban fogsz örülni, hogy nyugi van körülötted
ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te miért vagy még mindig vele? Állandóan piszkál, semmi se jó neki.

Te eltartod. Dolgozni nem akar. Otthon sem.

Pasizik, ergo nem tisztel téged. Megkérted, hogy ne posztoljon, ezt se teszi meg.

Mit akarsz még? Hagyd ott a francba! Már így is sokat néztél el neki. Ne legyél papucs!

ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem őt,de állandóan azzal fenyegetőzik,hogy elköltözik,ha nem az van amit ő szeretne😔
ápr. 12. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de veled is bajok vannak kérdező. Hogy szeretheted hogyha kihasznál, és nem tisztel téged, ha mindig neked kell előtte meghunyászkodnod?

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy el tudnád-e ezt viselni hosszútávon? Mindig rosszul akarod magad érezni? Hagyd ott, nem érdemel meg.

ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem őt,de állandóan azzal fenyegetőzik,hogy elköltözik,ha nem az van amit ő szeretne😔"


Mégis hova költözne? Ilyen hülyét, mint te aki eltartja, már bocs, és még a hülyeségeit is elnézi nem fog találni egykönnyen!

Ahogy elnézem mindkettőtöknek pszichológusra lenne szüksége, mert te pedig társfüggőségben szenvedsz, és az sem zavar ha bántanak vagy átb*sznak csak legyen melletted valaki akit szerethetsz, ha kell mindenáron!

ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Tarsd el es jarjatok sportolni egyutt. A futás jo a mentalis bajokra. A karvagdosas endorfint szabadit fel. Keves a szex valoszinuleg, ezert nyul mas oromforrashoz. A lanyokkal cseteles is ezert van reszben ,masreszt onbizalomhianybol. Ereztesd jobban,hogy szereted es tetszik. Hazimunkara lehet felvenni takaritot,mosogatogepet venni,ha nincs. Lehet egyszerut gyorsat fozni,egyszinu ruhakat hordani,mindent egybe mosni.
ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz, nehogy gyereket csináltasson veled, úgy, hogy nem is tudsz róla, aztán a gyerekkel faképnél hagy, elmegy egy másik pasashoz, ez pszichológiai eset. Hogyhogy nem főz? Nem tanult meg? Azt kellene megtanítani neki, meg azt, hogy kell megírni egy önéletrajzot. Milyen végzettsége van? Vagy tanuljon tovább.
ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
folyt.: furcsa a kérdésed, hogy szeret-e téged. Ebben az esetben az kellene kérdezned, kitegyem-e vagy sem.
ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!