Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Szeret engem?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk is nehezen kezdődőtt,mivel folyamatosan az exéről beszélt.Egy kis idő után ezt a témát elengedte,aztán a legjobb barátja nem hagyta békén,mert szerelmes volt a lányba és zaklatta a lány állítása szerint.Egyszer rendőrt is hívtam rájuk és nekem azt mondta a barátnőm,hogy a munkahelyén van,a rendőrség meg otthon találta.Megbocsájtottam neki azt,hogy azt hazudta ,hogy dolgozik.

Miután a legjobb barátját lekoptatta hozzám költözött,hogy ne zaklassa és kimozdítsam a környezetéből,mivel depresszióban szenved állítása szerint.Elkezdett furcsán viselkedni.Hisztizik sokszor a semmiért,fél év után gyereket akar tőlem,házimunkát nem igazán végez és sosem főz.Munkát sem igazán keres,mindig megígéri,hogy elkezdi az önéletrajzát,de semmi nincs belőle.Mindig én adok neki egy kis pénzt,amin elvásárolgat.Persze,jószívűen adom,csak nem értem miért nem osztja be.Kapott új telefont is tőlem,mert a régi tönkrement neki.

Mivel otthonról dolgozom ezért sokszor nem hagy dolgozni,mindennapra van egy feszültség,amiért nem áll velem szóban,Facebook csoportokban éli az életét.Többször megkértem,hogy ne posztoljon rólam semmit,de mégis csinálja.A legszomorúbb,hogy srácokkak írogat,akiknek ő tetszik.Múltkor azért volt agresszív és ki kellett zárnom,mert ő gyereket akar most azonnal.Volt amikor azért vágta szét a karját,mert aznap nem rendeltünk kaját.

Én szeretem őt,de nem tudom már sokáig kezelni ezt,soknak érzem.Tud ő kedves,imádnivaló is lenni,de egyre ritkábban látom ezt.Mondtam neki,hogy menjen el orvoshoz,de azt mondta nincs szüksége rá.

Mit tegyek vele? Szeretem és nem akarom feladni,de nagyon nehéz.



ápr. 12. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"hozzám költözött"

Hát persze! Mert te befogadtad és eltartod. Otthon lenne még a helye a szülenél, ha nem képes és hajlandó az önálló életre.

Gyereket akar? Mikor még ő is gyerek, és képtelen öngondoskozdásra és rendszeres napi munkára?

Az lenne a legjobb, ha elköltözne. Nem szeret és nem tisztel téged.

ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!