Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyok a párommal, tavaly nyáron kezdődött minden mikor elmondtam neki hogy nagyon meghízott és nem vonzódom hozzá.

Ott szétköltöztünk (más okok miatt is de semmi megcsalás) és elkezdett dolgozni magán és azon hogy újra vonzódjak hozzá. ( Ő is belátta hogy nagyon sok plusz kilót szedett föl csak nem tudta magának bevallani.)

Ez sikerült is neki. De most két három hónapja megint elhagyta magát és megint előjött bennem az az érzés hogy nem vonzódom hozzá ( amit közöltem is vele) és bennem van az is hogy szeretnék újra ismerkedni és felelősség nélkül randizgatni. Szeretem mint embert, nagyon rendes nagyon sokat foglalkozott velem az elmúlt két évben ahogy természetesen én is vele. De már nem vonzódom hozzá és nem látom a jövőnket. De nagyon szomorú leszek ha arra gondolok hogy szakítanom kell vele és ez mennyire fog fájni neki, de valahol nekem is. Hogy lehet ezt szépen lezárni?



24F



ápr. 13. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen sehogy se lehet sértődés nélkül. 24 vagy majd megtanulod hogy sajnálatból soha senkivel nem szabad együtt maradni. Legegyszerűbb és legjobb út az egyenes. Ne kerülgesd ne halaszd mert jobb úgy sem lesz.
ápr. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz vele, hogy Joli részemről elmúlt a vonzalom feléd. Igen, bántani fogja a valóság, de ezzel nem lehet mit kezdeni. A szakításoknál az egyik fél mindig sérül, ritka amikor egyik sem. Ezt nem lehet kikerülni 100%-ban.Sokkal rosszabbat teszel vele, ha feleslegesen húzod az idejét.
ápr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért a gyerekeid leendő anyját (ha lesz ilyen) tájékoztasd erről, úgy készüljön.
ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Mások meg pont ehhez az asszonyos, van rajta mit fogni tipushoz vonzodnak. Tehát tökmjndegy hogy néz ki. Valakinek bejön valakinek meg nem. Nem benne van a hiba hanem a másikban hogy minek van vele ha nem szzereti?
ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, nem a külsejével van elsősorban gond, hanem már a kapcsolat és a te erzeseid nem olyanok, a meg hízás (hány kilót hízott, mennyi volt, mennyi lett?), csak pont az i-re.
ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

csak nehogy kiderüljön hogy 45 kg ről hízott fel a csaj 51 kg ra és ez az a óriási hízás mert akkor nevetséges vagy és csak kifogást keresel.


szerintem 1 az 1 ben mond meg neki hogy vég gyorsan túl kell rajta esni ne húzd az időt!

ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Neked csak tetszik, de nem szereted. Es szegeny meg ilyenre pazarolja az idejét
ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!