Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házaspár vitája közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házaspár vitája közben hogyan érdemes viselkedni kívülállóként? Engem felelősségre vonhatnak?

Figyelt kérdés

Tegnap buliba akartunk indulni tőlem, de a haverom már az ide úton összebalhézott a nőjével. Nálam elkezdte lökdösni, meg egy pofont is adott neki. A csaj kiszaladt, nem sokra rá a haver is elment. Délelőtt hallottam, hogy rendőrségi ügy van belőle, mert az éjjel állítólag összeverte a nőt.


Engem elővehetnek valamiért, nert nálam kezdődött a vita? Vagy mert nem avatkoztam közbe?


ápr. 13. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, hogy a nő elmondja, hogy nem avatkoztál közbe.
ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért? Van ilyen jogszabályi kötelességem?

Vagy amiatt elővehetnek hogy nálam is volt egy pofon és nem jelentettem az esetet?

ápr. 13. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet.
ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
A jogszabályokat nem ismerem, de emberileg azért eléggé elítélhető, hogy nem léptél közbe. Oké, hogy egy sima balhéhoz nincs közöd, de konkrét bántalmazást az utcán látott idegeneknél is meg kell akadályozni, nemhogy barátok között. Értem amúgy, hogy baromi kellemetlen, neked is, de bakker, előtted üti meg valaki a nőjét és te nem lépsz közbe??? Ne már. A törvényt hagyjuk, de emberileg ez nagyon gáz.
ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Te max. csak tanú leszel. Nyugi.
ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahol gyilkosságok is vannak es senki nem hivott rendőrt a szomszedok is azzal védekeznek ők nem hallottak nem láttak semmit megmilyen rendes ember pedig nem is gondolták volna róla.


Miert? Kulonben bevinnék őket is ha tudták mi zajlik de nem tettek semmit.

ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen problémád nem lesz ebből, de tanúként kihallgathatnak.
ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!