Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok olyan házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok olyan házaspárokról, akik együtt maradtak a feleség hűtlensége után és azóta rendben vannak?

Figyelt kérdés

13 év után lépett félre a feleségem. Azt mondja, csak egy alkalom volt, nem hosszabb viszony, és az is cssk egyszer történt meg a 13 év alatt. Először nem hittem el, de ahogy végig gondolom az eddigi házasságunkat szinte biztos, hogy tényleg csak ez az egy volt, mert most is rögtön észrevettem a jeleket.

1,5 hónapja külön élünk, ő visszaköltözött a gyerekekkel a szüleihez. Akár hosszú távon is ott maradhatnak, mert van hely bőven. Viszont amióta itt vagyok egyed kong az ürességtől a ház. Rossz hazajönni egy üres házba, hiányoznak a gyerekek,nem találom a helyem. Eleinte nagyon haragudtam rá, de lassan elszáll a haragom. Próbáltam elfelejteni, de mindig látom amikor megyek a gyerekekhez vagy ha vinnem kell nekik valamit az itthon maradt dolgaikból. Már kettönkről is tudunk beszélni, bár még vannak bennem sérelmek.


Viszont a lényeg, hogy még mindig szeretem őt, és nem bírom tovább a családom nélkül. Tehát kész vagyok megbocsájtani neki és visszafogadni, hogy minden a régi legyen.


Tapasztalatok az ilyen újrakezdett házasságokról? Helyre állhat minden ?



ápr. 1. 19:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sehogy ha már nem szeret téged és nem tisztel.
ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindketten szeretnétek rendbe hozni a házasságotokat, akkor szerintem van rá esély. Kérdés, hogy te mennyire vagy biztos abban hogy ténylegesen meg tudsz neki bocsájtani, illetve újra bízni benne, hisz bizalom nélkül nem működik rendesen egy kapcsolat. Én félreléptem évekkel ezelőtt (nem vagyok rá büszke), de a férjem megbocsájtott. Egy egyszeri alkalom volt. Folytattuk a házasságunkat ugyanott, nyilván volt akkor egy mélypont, amin túl kellett lendülni. Azóta is rendben vagyunk, együtt élünk boldogan.
ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ahhoz nyílván sok idő és türelem kell, hogy teljes egészében megbocsássak és hosszú folyamat lesz a bizalom visszaépítése. De a szándék meg van bennem. Nem tudom elképzelni, hogy nélkülük éljek, tehát el kell indulni a megbocsátás felé.
ápr. 1. 20:08
 4/34 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Te megszoktad őt. Neki meg nem vagy elég kielégítő. Én is azt mondanám, hogy egy alkalom volt.

ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj kérdező, te egy önbecsülés nélküli kapcarongy vagy. Ha a szemed láttára dugná szét 3 pasas, száját, hátsóját, nemiszervét te akkor is visszafogadnád.

Valljuk be, be vagy tojva, hogy életed végéig nő nélkül maradsz és ennyi áll a háttérben.

A többi amivel kimagyarázod magadnak mint az, hogy szereted és hasonlók csak mese habbal kategória.

Azt kéne felfogni hogyha ti annyira szeretnétek egymást nem került volna sor hűtlenségre részéről ki tudja hányszor TESTILEG, de ÉRZELMI szálon már nagyon sokszor megcsalt és 90-99,99%, hogy meg fog a jövőben, vagy te őt, "bosszút fogsz rajta állni", vagy kihasználod azt, hogy "visszacsald" ha jön neked képbe más nő!

Azt is tegyük hozzá azért, hogy annak is vannak okai, hogy félrement, tőled hiányolt valamit.

Szóval hiába adsz neki esélyt nem fogjátok tudni helyrehozni a házasságot, családosdit SOHA!

ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%
Majd lelép mással pár év múlva, ahogy lenni szokott.
ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Baráti körben volt ilyen helyzet, 10+ éve. A pár átbeszélelte azokat a tényezőket, amik miatt elhidegültek, MINDKETTEN dolgoztak a házasságon és megjavították. Utána évekig olyanok voltak, mint a tinik, aztán ez persze csillapodott, de azóta is szépen megvannak, tanultak az esetből és a javukra fordították.
ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha egyszer d.gott mással, máskor is fog. Engedd el
ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
56%
szerintem csak megszoktad, ezt ne keverd össze a szerelemmel. Illetve most magányos vagy, mert egyedül élsz, és ezt az űrt akarod vele/velük betömni. De ha ismerkednél, lenne valakid, szerintem tuti az újat választanád. Én a helyedben élnék a lehetőséggel és örülnék neki, hogy van esély egy jobb nőt találni. Tudom, tudom liánozás nélkül nehezebb nektek a váltás, de elvileg felnőtt férfi vagy. Tudni kéne egyedül élni, egyedül boldogulni.
ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%
Amig ő az űrt tömné be, a nőnek valami mást tömnek
ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!