Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen sok a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok a párkapcsolatban élő nő, akit elhanyagol a párja?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Feltehetően igen, mivel úgy vélemy a pasik többsége nem azzal a nővel van együtt, akivel együtt szeretne lenni.

Neki mondjuk Palvin Barbi szintű nő kellene, de olyat nem tud felszedni. Ezért megelégszik azzal, aki őt kiválasztja. Aztán persze belefásul az egészbe, mivel nem boldog, a szex is kezd unalmas lenni.

Ilyenkor a pasik szerintem két táborra oszlanak: egyesek egyszerűen megfáradnak, már nincs erejük küzdeni, lesz, ami lesz. Másik részük a kapuzárási pánik miatt csajozni, vagy prostizni kezd.

ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Milyen sok? És mit értesz az alatt, hogy elhanyagol a párja? SZexuálisan? Vagy úgy általánosságban nem törődik vele?
ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Sztm férfiban és nőbe is sok ilyen van...csak legyen valaki fix.
ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

"Neki mondjuk Palvin Barbi szintű nő kellene"


Hagyjuk már ezt az incel baromságot. Felnőtt ember tudja, hogy nem Brad Pitt vagy Palvin Barbi lesz a párja, és azt is, hogy ő maga sem az. Attól még szeretheti és szerelems is lehet belé.

A külső meg a legkevésbbé sem akadályozza azt meg, hogy valakit elhanyagoljanak.

ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

#4


Hol írják az incelek azt, azt, amit én? De amúgy mindegy.


Szinte mindenki Palvin Barbit vagy Brad Pittet akarna, a két nem közti különbséget az adja, hogy a nőknek kevésbé fontos a külső, mint a pasiknak.

Egy nő jobban elfogadja az átlagos párját, de a pasik nehezebben mondhatnak le arról, hogy nem kefélnek elit nőkkel.

Az egész prostitúció lényegében a pasik sikertelenségére alapul: nem tudsz egy elit nőt szerezni? Sebaj, pénzen megveheted. Egy egész ipar épül erre.

Szóval nem hinném, hogy egy legyintéssel el kellene intézni azt, hogy a pasik nem azzal vannak együtt, akivel szeretnének együtt lenni.

ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

"A külső meg a legkevésbbé sem akadályozza azt meg, hogy valakit elhanyagoljanak."


Ez igaz, és nem is mondom, hogy mindenkit amiatt hanyagolnak el.

De azt állítom, hogy az elhanyagoló pasik azért cselekszenek úgy, mert nem boldogok a kapcsolatukban. Ennek egy része nyilván a külső, de másik része az is lehet, hogy nincsenek meg azok a belső tulajdonságok sem, amit keresnek egy nőben.

A lényeg az, hogy (szerintem!) nem boldogok, ezért befásulnak, nagy ívben tesznek az egészre.

ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

A baráti körömben én is sokszor hallom panaszkodni a többieket, hogy a párjuk nem figyel kellőképpen,de őszintén szólva a fele sokszor túlzásba van véve, legalábbis szerintem. De kinek hogy.

Én is gyakran éreztem már hogy a párom elhanyagol, de neki van egy alaptermészete és néha úgy gondolja hogy ha jó akkor jó. Nem agyal azon hogy esetleg én picit többre vágyok. Általában ha elmondom iparkodik, de aztan megint elfelejti:-)

Pedig nem mondanám hogy azért mert nem lennék neki elég jó külsőleg vagy belsőleg. Mikor szoktunk beszelgetni kettonkrol, mindig úgy érzem hogy nagyon őszintén szeret úgy ahogy vagyok. Ő kicsit munkamániás és gyakran elveszi a stressz vagy a sok intéznivaló a gondolatait kettőnkről. De sok minden nagyon jó így nem problémázom. Ha valamin változtatnak, megszoktam hogy szólnom kell:-)

ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez akkora tévhit hogy a nő az oka ha csalják.


Nagyon sok esetben van az hogy csak igy mert miert ne. Vag? Mert az asszony nem ér rá mert épp szül. Vagy mert dolgozik. Akkor leápolja addig más.

ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

#8


Jómagam nem állítom, hogy a nő az oka annak, hogy csalják.

Kommentjeimben (#1,#6,#7) éppen arra mutattam rá, hogy a férfi a hibás.


Ha ugyanis a férfi elégedetlen a kapcsolatával, akkor neki szólni kellene arról. Aztán vagy megoldani a gondokat, vagy megszüntetni a párkapcsolatot.


Nem lehet mindenkinek megfelelni, de ez nem ok arra, hogy valakit a hapsija csaljon, vagy elhanyagoljon. Az a nő, aki egy pasinak nem jó, majd más pasinak jó lesz.


Egyébként kommentjeimmel kapcsolatban fenntartom magamnak a tévedés lehetőségét. Nem állítom, hogy szakértő vagyok.

ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Általában igen, de ez oa-vissza alapon megy mind2 nemnél.
ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!