Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon elhanyagoltnak érzem magam a barátom által.. Mióta a haverja újra elkezdett vele edzeni (én is ott vagyok, de pótkeréknek érzem magam)

Folyamatosan vele írogat, mindenhol ott van. Olyan már mintha hárman lennénk a kapcsolatba🥺

Mindig hív magához aludni este meg együtt lenni. De ez az időtöltés 80%ban abból áll, hogy megérkezunk hozzá oda ül a gép elé és játszik ezzel a haverral közbe még discordon beszélnek is. Ezóta az "incidens" óta azt érzem nem is töltünk együtt tartalmasan időt.. Elhív magához egész napra, de a telefonja folyamat csipog hogy írt neki a gyerek mindig csinál valamit vagy süt magának vagy bármi ami miatt nem fordít rám időt és tényleg csak annyi hogy nézem beszélgetünk tök random dologról de tényleg ennyi.. Mostmár tényleg örülök annak ha egy héten 2x tudunk..🔞

Tényleg annyira tud amúgy cukiskodni meg simogatni meg mit tudjam én de nekem ez kevés az hogy 2 percre oda jön és megsimogtja az arcomat vagy a derekamat. A gyerekkel fog járni vezetni is tehát tényleg el leszek csak megjobban hanyagolva. De nem tudom mit mondjak neki, hogy tudassam vele hogy ez nekem nem okés😮‍💨🙁



febr. 10. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Üzenem neki, hogy amikor egy férfi ennyire elhanyagol egy nőt, akkor szokott az lenni, hogy a lány nagy unalmában összefut egy másikkal, akivel aztán lelép. Utána meg lehet majd sírni, hogy milyen gonoszak a nők.
febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1 így van!👌🏼

Mondjuk én valószínű nem tenném de ha igen biztos menne a savazás xd

febr. 10. 14:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megerdemli

Aludjon a haverjaval

febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3 Az biztos hogy megérdemelné. Fene se tudja, hogy hogyan kéne elmondanom neki hogy ez zavar meg túlzásba viszi a haverozást.. Most is együtt vannak bicikliznek..

De ha mondom neki lehet még neki áll feljebb. Szeretném azért normális beszélni vele róla. Meg ha nem is azt érdemli.

febr. 10. 15:13
 5/21 A kérdező kommentje:
Azóta nem is írt mióta a haverral van. Pedig volt már elérhető.. Ennyire kíváncsi rám XD
febr. 10. 15:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a problémát. Ha ezek után nincs változást, még mindig van lehetőség szakítani.
febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6 azt kéne. De már elég gáz ha valaki ennyire nem veszi észre magát...

Hogy így leszar valakit.

febr. 10. 15:49
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen helyzetben lennék, akkor négy esetből háromszor, amikor hív magához este, azt mondanám, hogy nem érek rá, más programot terveztem - akár egyedül, akár barátnőkkel.


És tényleg eljárnék esténként moziba, salsa tanfolyamra, nyelvtanfolyamra, valami kézműves tanfolyamra - bármire, ami érdekel. Kimozdulnék, és jól érzeném magam.


Ő meg majd eldönti, hogy szeretne-e minőségi időt együtt tölteni, értékes vagyok-e neki, vagy külön utakon megyünk tovább.

febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy így leszar valakit"


Az igazán fontos kérdés szerintem az, hogy miért hagyod, hogy "leszarjon".


Miért teheti meg veled következmények nélkül?

febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 nem tudom mit kéne tennem emiatt. 🥹
febr. 10. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!