Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttetek már össze volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze volt baráttal/nővel úgy, hogy sokat voltatok külön?

Figyelt kérdés
Tehát nem 2-3 hét után nem bírtátok, hanem több hónap, esetleg év, esetleg volt közben ez-az mással is, stb.
ápr. 14. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, az exemmel kb 4-5 hónap után újra összejöttünk úgy hogy a kettő között nekem volt más valaki. De nem tartott sokáig, bár nem rajtam múlt. Ő hidegült el és mondtam hogy akkor inkább hagyjuk, majd ha hiányzom keres. Azóta beszélni sem beszéltünk :D de ez mar nem most volt, azóta már rég párkapcsolatban élek. :)
ápr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fel ev után megkeresett, miután ő szakított. Másodjára is ugyanez lett a vége, csak itt már nem volt képe elem állni, ezért csak ghostingolt.
ápr. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Ez szomorú. Nálunk nem jött elő ugyanaz a hiba, de jött helyette totál más. Most nem vagyunk együtt. :(
ápr. 14. 02:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem jött elő ugyanaz a gond, szinten más volt. De szerencsére azóta már évek óta a párommal vagyok, akivel komoly kapcsolatban élünk. Ő meg meg mindig keresgel és kapcsolatbol kapcsolatba ugrál :D
ápr. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez gcin fog hangzani de remélem ő sem talál semmi komolyat. Én nem is keresek. Tökre nem megoldhatatlan gond miatt mentünk szét. Szerinte nem tudtunk anyagilag haladni, ehhez képest nélküle félreraktam majdnem egymilliót fél év alatt. (Tudom nem sok de nincs speckó végzettségem, hogy szarrá keressem magamat.) Szerintem vele is ment volna, mert alapvetően nem szórtuk a pénzt, csak “elfolyt” de meg sem beszélte velem, csak elémállt, hogy neki tervei vannak, így nem megy szóval lelép.
ápr. 14. 02:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem emiatt szakított, hanem mert nem szeretett már. Az ilyen csak ürügy, hogy valamire rafoghassa.
ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!