Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy ezen ennyire kiakadtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ezen ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és van egy 3 éves kapcsolatom.ez az első nekem.igazábol már menyasszony is vagyok 1 éve.most nyáron lessz az esküvönk.igazábol mindnem jó köztünk.jól megvagyunk.de 2 napja.mutatni akart valamit a telefonján.egy képet.aztán véletlen ott volt a képernyőfotók.albumba.egy másik csaj képe.amikor észrevettem egyből kikapcsolta a telefonját.amugy ismerem a csajt.egy faluba lakunk.amikor megkérdeztem hogy miért tárolja az ő képét.az volt a válasza hogy csak le fotózta,mert nekem akarta megmutatni hogy ő modelkedik.de ismer engem.tudja hogy ez hidegen hagy engem.persze nem hittem el ezt.elég szarul esett.még ha tetszik neki az a másik lány.minek tárolgassa a képét.most kinek mi fér bele.de nekem ez megalázó.a legdurvább hogy régen is ezt csinálta.régen is más csajokról tárolgatott képeket.akiket szintén ismerek másik falukból.csak én reagálom túl ezt?nagyon rosszul esett.még csak bocsántot sem kért.mert tudja hogymien vagyok.
ápr. 14. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, milyen vagy... Milyen vagy?


Nem egyértelmű az ügy.

ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező a drága vőlegényed csal téged fűvel-fával-bokorral. Tök mindegy, hogy fizikailag teljesen - értsd szex, vagy csók, orális szex. Illetve hogy kiveri-e rájuk akkor is hűtlen hozzád!

Igazából sose kellettél neki igazán ha a kapcsolat eleje óta más lányokról ment el képeket csak vagy neki mert azokat nem tudja megkaparintani, esetleg amiatt, hogy szeret egyszerre több lányokat hülyére szedni mint veled is csinálja.

Nagyon jól tennéd hogyha szakítanál vele mert úgyis az lesz a vége, hogy el fog hagyni csak legyen szerelmes más lányba. Akkor repülni fogsz lehet egyedül, lehet két gyerekkel a nyakadon.

ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.hát már veszekedtem vele ez miatt régebben.és tudja hogy nem tetszik és nem esik jol
ápr. 14. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen esküvő gyerekfejjel? Jól meggonondoltad te ezt? Leleszek pontozva de vállalom!
ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy még vele vagy.
ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova hazasodsz ilyen fiatalon? Komolyan, már az ember kedve elmegy az egesztol. Hogy lehet így komolyan venni az eljegyzest és a házasságot, hogy lassan minden 18-19 éves gyerek meglépi? Én értem, hogy nagykorúság meg minden, de hol vannak ilyenkor a szülők, akik beszelnek a gyerekek fejével?? Nagyon nem vagytok érettek egy házassághoz.
ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Képes lennél hozzámenni az elsöhöz 19 évesen? Szerintem ez az igazán gáz. Ennyi idösen még jó, hogy füvel-fával, ebben a korban ennek van itt az ideje, nem a házasodásnak.

Ha hozzámész, nem adok két évet és már el is váltok. Mit gondolsz, az esküvö után majd letörli a képeket a telefonjáról, mert ö most már házas ember? Ugyan már. Eddig is csalt, ezután meg még jobban fog. Minél jobban "be van zárva", annál jobban ki akar törni onnan.

ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Menekülj tőle minél messzebbre. Megcsal téged mint írták már előttem. 19 évesen én se értem hová az eljegyzés, esküvő komolyan. Gyerek vagy még. Inkább tanulj tovább, vagy dolgozz. Nem neked való még a házasság. Párkapcsolat se ha annak ellenére vele vagy, hogy másokkal kefélget össze-vissza.
ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy 19 és házasodnál? Egyáltalán éltetek ti már együtt? A pasi hány éves?
ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszedben ne legyen hozzámenni! Majd csinál neked gyereket is, aztán már nemcsak a fotóját nézegeted a babáinak, hanem haza is viszi őket és te semmit nem fogsz tudni tenni ellene.

Férjhez menni még majd ráérsz 10 év múlva is, amikorra kb kiismerted az embereket és ilyennel már szóba se állnál.

Gyerek vagy és naív. Kérlek ne csináld!

ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!