Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtam azon, hogy párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam azon, hogy párom a kis meglepifőzöcskéjéhez képtelen megvenni olcsóbb helyekről a hozzávalókat, mit gondoltok, jogosan?

Figyelt kérdés

A bevásárlásokat vegyesen, felváltva intézzük, ahogy a főzöcskézést is, külön kasszán vagyunk, a kiadásokat felezzük. Én mindig igyekszem megvenni ugyanazt a terméket olcsóbban, spórolásként, míg ő marhára nem figyel erre. Példa:


Bébispenótból volt leértékelve 100 ft-ért 125g a Tescoban, gondoltam veszek ezt hétvégére. Ő meg addigra ugyanezt megvette a Lidlben 500 ft-ért, mert épp az a bolt volt közel neki..


Ez lehet, apróságnak tűnik, de sok ilyen tételnél ezek többezer forintokra rúgnak fel, és teljesen elkerülhető lenne, mert:

1 perc Reál, 3 perc Spar, 5 perc Aldi és Lidl, 10 perc Tesco a közelben bringával.


2022. jún. 24. 18:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Fillerb@@szo nőktől óvjon a sors.
2022. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem jogos szerintem. Persze nem árt figyelni ilyenekre főleg a jelenlegi helyzetben. Bár tudom, hogy itt mindenki milliomos és hetente viszi haza a több száz ezer forintot, de kiakadni ezen elég gáz. Valaki figyel rá valaki nem pazarolja arra az idejét, hogy 100 forinttal kevesebbet költsön. (Mármint most ebben az esetben 400 Ft.)


Én örültem volna a meglepetésfőzésnek nem pedig kiakadok azon, hogy drágábban vett meg hozzá valami filléres dolgot.

2022. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
úgy repülnél a bébispenóttal, hogy szikráznál a betonon kb....
2022. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egyet értek Veled, én is oda figyelek apró különbségekre is, de egy meglepi főzőcske nem a legjobb alkalom problémázni ilyesmin. A szándékát értékeld elsősorban.
2022. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Értelmezési problémák vannak. Nem a spenót a lényeg, hanem a rendszeressége ezeknek.
2022. jún. 24. 19:00
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindegynek kéne lenni hogy az ő meglepetésvacsoráját neked miből finanszírozza. Az nem a te dolgod, örülnöd kéne inkább. Az viszont biztos idegesítene ha folyamatosan ha ő vásárolna szanaszét költekezné magát drága termékekért, amit amúgy olcsóbban is meg tudna vásárolni, az ilyet nem bírom. Volt egyszer olyan párom aki csak a legdrágább diszkontban volt hajlandó vásárolni, míg én elintéztem ugyanazt fele annyiért máshol. És nem filléreskedő vagyok, hanem épeszű, aki nem ad ki dupla pénzt csakúgy ugyanazért.
2022. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
A férfiak ezt annyira nem látják át. Pl nekem egy bevasárlás 30 ezer A párom otthagy akár 60 ezret is. Én ezt úgy oldottam meg, hogy elmegyek vele vásárolni, megmutogatom neki hogy én miket szoktam megvenni stb.. de ha csak ő megy, bemegy az első boltba ami úzba esik neki, nem fogja végigjátni őket az akciók miatt.
2022. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Az elvárás akkor jogos, ha azonos a fizetés is. Ha minimális az eltérés vagy te keresel többet, elvárhatod tőle. Ha két- háromszor annyit keres, akkor ne vedd el tőle, hogy nem az árcédula nézegetésére szeretné szánni az időt. Nem arról van szó, hogy magasabb fizetéssel többet szabadna, mint neked. Hanem sokaknál, hogy tudja, hogy nem számít hol veszi meg, nem számít mennyibe kerül, már egy eredmény anyagilag saját magával szemben. Mert sokkal jobb érzés, mint mikor csóroskodnia kellett.
2022. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Én a gesztust értékelném elsősorban, nem a filléreket számolgatnám...
2022. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
A fillérb.szást én is utálom, de a bántalmazó sz.rokat még jobban, így nem értem a totál nem jogosan agresszív idióta kétpipás #3-as zöldjeit.
2022. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!