Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim az olajos sült krumpli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim az olajos sült krumplit az ülőpárnára tette rá a macskának,hogy onnan egye le. Kiakadtam ezen, mert nem ez volt az első.Hogy lehet valakinek ennyi esze?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztünk ezen, sőt mi több a szakítás is szóba jön ezek után.( több ehhez hasonló húzása is volt már, és kezd betelni nálam a pohár).Nem kímél se padlót, se ülőpárnát oda teszi,ledobálja a macskának az ételt,holott van tálja csak lusta elmenni odáig.Kérdezem én,felnőtt embernek,hogy lehet ennyi esze?
2023. jún. 26. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Neked hogy lehetett ennyi hogy egy TROGERREL osszejottel.
2023. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Te tényleg szereted őt?
2023. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen,szerettem,amíg nem voltak ilyen húzásai.
2023. jún. 26. 10:57
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Egy normális kapcsolatban ez kb. tolerálható és megbeszéljető szint. Ha téged már ennyi is zavar és nem tudsz rá hatni, akkor nem illetek össze.
2023. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Kor nem számít, csak szeressétek egymást.
2023. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele,akkor is csinálja.Mi lesz a következő? az ágyneműre teszi rá,vagy a fehérneműkre?
2023. jún. 26. 11:09
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Engem is irritálna, de akkor megmondanám pl.,hogy vegyen másik ülőpárnát vagy mossa ki. Ez tök piti probléma. Főleg annál, aki állatot tart lakásban... Itt már alapból is lehetnek más problémák és ez csak így csúcsosodik ki.Szóval, ja, szakítás a megoldás.
2023. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem tartom épp piti dolognak..de ha így látod legyen. Ebből kiindulva, talán még az asztalra is felengedi. Amúgy meg betyár mód,nem benti macska hanem beengedi.
2023. jún. 26. 11:17
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha téged ez zavar és neked ennyi, akkor enged el.Mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, de én akkor sem itt szapulnám, akit szeretek vagy szerettem egy ilyen dolog miatt. Számomra olyan ez a kirohanásod, mintha megölte volna a macskát kb.De ez az én meglátásom.
2023. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Ezt az egy problémát együtt meg fogjátok oldani. Szerencsére minden más rendben van nálatok.
2023. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!