Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző,a "Messziről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző,a "Messziről jött ember azt mond amit akar" kifejezés ha 150km van köztünk?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal egy ideje, találkoztunk már. Egy hétvégére nálunk volt már az első talin (anyukám ajánlotta fel). Viszont megfordult a fejemben, hogy ki tudja mit csinál odaát. Én vagyok túl pesszimista, parás? Pár hónapja beszélünk, napi szinten akár órákat. Késő este is akár. Dolgozik 3 műszakban, ezt biztosra tudom. Nem voltam nála még sosem. Azt mondja albérletben lakik, egyedül. Viszont úgy van vele, hogy inkább ő jön hozzánk, nem szereti a várost ahol él és a szomszédokat. Itt fogalmazódott meg bennem, hogy lehet ennek van más oka is. Pontosan utca szerint nem tudom hol lakik, várost nem szeretnék írni ide.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Mik lehetnek az intő jelek?


(Nem kérek privát üzeneteket, köszi!)


23/N, ő 26/F



ápr. 15. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) picit túlgondolod.


2) és ha igen? Ha jól választottál, akkor valószínűleg nem egy sorozatgyilkos.


Nézd, én sem szeretek magamhoz hívni másokat. Részben ugyanúgy a város miatt (mindenki pletykál és elegem van, hogy 0 magánéleted van :) ).

Másrészt, mert nem feltétlenül alkalmas és jó randira az, ahol lakom. Így én is szívesebben mentem máshoz.


Persze hazudhat, eltitkolhat dolgokat, de ha közelebb lakna, akkor is el tudna titkolni dolgokat, hazudhat, megcsalhat stb. A távolság bár hozzásegít ehhez, nem jelenti, hogy biztosan titkol valamit.


Vagy az is lehet, hogy olyan más oka is van, mondjuk dobozokban él és egy matracon alszik a földön, míg lesz pénze bútorra. Vagy felújítás előtt áll a lakás, és csak utána szeretné ha mennél. Bármi lehet.

ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vesd fel neki, hogy te is szívesen elmennél hozzá egyszer. Mert érdekel hol lakik, hol él. Nincs ebben semmi. Ha nagyon elzárkózik elöle, valami lehet nem kerek nála. Lehet pl a szüleivel él még, csak nem merte mondani.

Vagy a körülményeket szégyelli, ki tudja. Én nem hagynám annyiban.

ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Vagy Több nőt is.. vagy rajtad kívüli másik nőt.. szokása felvinni a lakásra és nem akarja a pletyka velejáróit…
ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év múlva kb. ajánld fel, hogy költözzön hozzátok. Persze csak ha el tudnád képzelni akár férjnek is.
ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!