Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Felmelegített káposzta"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Felmelegített káposzta" lehet tartós?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatban élek és volt egy 3 hónapos időszak amíg külön költöztünk a párommal.(Nem szakítottunk)

Azt mondta időre van szüksége, hogy átgondolja mit akar.

Egy hónapja újra együtt élünk és úgy néz rendbejöttek a dolgok (a részéről, én eddig is vele terveztem a jövőmet) Megbeszéltünk mindent, járunk párterápiára is de egy kicsit mégis aggódom.


Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akik újrakezdték, működött?



26/N


ápr. 15. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem működött. Én nagyon akartam, de a lelkem mélyén éreztem, hogy nem lesz ez így jó. Ő egyáltalán nem is fektetett bele energiát, tőlem várta a csodát.

Hallgass a megérzéseidre, én próbáltam egy éven keresztül őket elnyomni magamban.

ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem fog működni, azelőtt se működött, most se működik.
ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Újra, működik.

Sok egyéni terápia után - ez kellett volna a kapcsolat alatt is.

Persze nem mindegy, ki miért megy szét.

ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Távolsági exkapcsolatomnál addig működött, amíg újabb 1 év felé megint terítékre került az alapprobléma és rájöttem az életképtelenségére.

Jelenleg páromat elszakították tőlem 1 év után és 2 évig ok nélkül utált engem. Nyártól együtt élünk és jelenleg - csodával határos módon - szintén jobb ez a kapcsolat is. Bár nálunk ez nagyon durva volt és nem lehet elképzelni segítség nélkül, de látszólag a folytatás hosszabb lesz az eredeti időnél.


35/F

ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig soha nem működött. Egy ismerősöm van, akinek házasság és gyerekek lettek ebből, de ők már 16 éves koruk óta együtt vannak.
ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párterápiára is jártok… aki nem komoly ember az csak újra összejön és kész nem dob bele semmi pluszt.
ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem, de ez a ti dolgotok.
ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!