Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmelegítve csak a töltött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet pozitív esélyekkel teli egy újrakezdett kapcsolat? Volt kb. másfél év szünet, elsőnek csak szerető voltam, volt élettársa a hölgynek, akivel akkor már semmi, de aztán mikor "dobott" csak volt köztük mégis szorosabb kapcsolat. Most Augusztusban megint rám talált, összemelegedtünk, vannak súrlódások, nem tudom... Bonyolult. A mostani egyik nagy "gondom", hogy vannak a haverjai között olyanok, akik jövőbeli kapcsolat reményében a haverjai, (magyarul meg akarják dönteni), egy kisebb gondom, hogy a munka-pénz miatt sokat van tőlem távol, nagyon sokat...Az a mondás járja, felmelegítve csak a töltött káposzta jó...

Hozzászólásokat köszönöm!



2012. dec. 4. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg. Reálisabb, hogy találsz valaki mást, akivel minden jó lesz. Ez nekem úgy hangzik, hogy kompromisszumot kellene kötnöd, de miért tennéd?
2012. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi nem voltunk sokat külön de nálam már az a nagy lelkesedés elmúlt iránta nem foglalkozok annyira vele sajnos igaz hogy nem jó már utána, nem olyan jó
2012. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1:

Azért tenném, ha teszem, mert Ő az aki életemben először rendesen "megmozgat"! Rá nézek és egyből odavagyok érte! Napokon át egyfolytában imádom, áhhh, nem lehet leírni..., mikor együtt vagyunk. Olyan, mintha életem nagy szerelme lenne. Viszont mint írtad, azok a kompromisszumok nehezen mennek... 38 éves vagyok...

2012. dec. 4. 15:18
 4/8 ASOT ***** válasza:
70%

Viccelsz??

A legjobban minden frissen jó a töltött káposzta is...

2012. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sikerült,jobb volt mint előtte!
2012. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a töltött káposztát mindenhogyan utálom

viszont szerintem kortól függetlenül nem éri meg az újrakezdés.

én megpróbáltam, a legszebb fiatal éveim mentek rá arra hogy próbáltuk összetákolgatni a kapcsolatot, de amiken régen összevesztünk vagy sarkosan ellentétes nézeteink voltak benne azok ugyanúgy problémák maradtak, ugyanúgy nem lehetett őket megbeszélni és részben miatta.

az egyik fél mindig kevésbé motivált, inkább ilyen "na most nincs senki akivel szexelhetnék rajta kívűl, hát miért ne üljek kicsit a langyosvízben"...

szerintem ííííszonyat ritka hogy másodszorra összejöjjön.

nem mondom hogy lehetetlen de nekem és azoknak akiket ismerek és ilyennel próbálkoztak, ez nem sikerült.

2012. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Akkor úgy látom az a baj, hogy "asszimmetrikus" a kapcsolatotok. te jobban odavagy érte mint ő érted. Ebből sajnos jól kijönni igen nehéz. Mindenképp a rövidebbet húzod vele. Ha most szakítasz akkor is, ha később elhagy megint vagy megcsal akkor is.


Én a helyedben elkezdenék másik alternatíva után keresgélni. Ha szerencséd van találsz olyat aki miatt már szivesebben dobbantassz.

2012. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az idióta hasonlatokról, mondásokról ennyit: [link] - attól, mert valami hangzatos, még nem biztos, hogy (mindig) igaz is.


Egyébként: mi miatt lett vége a kapcsolatnak? Ha az a probléma továbbra is fennáll, akkor valószínű, nem sok öröm lesz benne. De ha azóta a helyzet - vagy a hozzáálásotok, viselkedésetek, stb - változott, miért ne működhetne?

2012. dec. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!