Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek hetek óta nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek hetek óta nagyon fáj a csípője, és a mellkasa, ezért elment masszőrhöz, aki megmasszírozta neki többek között a mellbimbóját és szeméremdombját is. Ezen kiakadtam, és szerintem jogosan... Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve , hogy a kezelésnek 45 percnek kellett volna lennie,de közel 2 órás lett...

ápr. 16. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
kielegitette.
ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
51%
Biztos ennél több is történt ott
ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod, hogy mindaz megtörtént, elmondta? Vagy trollkodsz?
ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Jól van trollkám látom valami erotikus történetet bemásoltál ide 🤣
ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Ez rohadtul megtörtént nem trollkodom! Elmondta, hogy ez történt a masszázs alatt és most nem tudom mit csináljak.
ápr. 16. 12:17
 6/51 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd el.
ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
17%
Csald meg te is hogy visszakapja!
ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Megcsalt, és ezt be is mondja a képedbe.
ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 16. 12:34
 10/51 anonim ***** válasza:
82%
Ha a baratnőd szereti ezt, akkor két dolgot tudsz tenni. Vagy engeded neki, vagy szakítasz vele. Én azért becsülném az őszinteségét. Rajtad áll, ha akar mégegyszer ilyen masszázst, fogod e tudni nyugodtan kezelni a helyzetet, vagy szakítotok.
ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!