Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek hetek óta nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek hetek óta nagyon fáj a csípője, és a mellkasa, ezért elment masszőrhöz, aki megmasszírozta neki többek között a mellbimbóját és szeméremdombját is. Ezen kiakadtam, és szerintem jogosan... Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve , hogy a kezelésnek 45 percnek kellett volna lennie,de közel 2 órás lett...

ápr. 16. 12:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ha ez valóban igaz, nem tudom mi volt a célja vele a barátnődnek. Elég gyerekes dolog, így féltékennyé tenni a másikat, az is lehet hogy csak kitalálta, hogy ő 45 percet 2 órát kapott, meg összevissza nyúlkált neki mindenhova... a hivatalos masszőr nem nyúlkál kérdezés nélkül végképp ilyen helyekre, ha viszont megteszi már kikezd a másikkal, amiért ki is csaphatná a vendég a balhét, és a vállalkozásába kerülne! Szóval ez a sztori több szempontból büdi! Ha viszont megtörtént valóban a dolog akkor a te barátnőd ott már ludas a dologban és biztos hogy felajánlotta magát, mert önkényesen maguktól ilyet nem csinálnak a masszőrök megbeszélés nélkül! Amúgy meg miért hagyta, hogy lesfogdossa őt egy idegen pali? Én ezt a csajt repíteném amerre látna. Hazudós kis manipulátor, meg könnyűvérű is.
ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, szerintem önmagad is tudod a választ, hogy mit lépj az adott nővel szemben. Nem kell ezt túlragozni. Ha egy cseppnyi becsület lett volna a néniben, vagy érzett volna irántad bármit is, ő maga állt volna fel-és ennek ami történt az egy ezreléke sem történt volna. A többi szöveg meg előadás totál felesleges. Döntsd el, hogy kell-e ezek után az illető neked, vagy sem, ennek megfelelően cselekedj.
ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A boldogság nem létezik ***** válasza:
16%
A masszőr, amikor téged meglát valahol, mindig sunyin mosolyog? Brutál izmos, vagy pont, hogy gizda? Sokkal szebb nálad? Akkor van egy rossz hírünk...
ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
79%
Tele a net ilyen videokkal. Egyik sem 2 oras, par perc alatt lezavarjak. Szerintem a kerdest az ihlette, hogy a kerdezo tulzasba viszi ezeknek a videoknak a nezeset. A nok tobbsege noi masszorhoz jar.
ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, sokat segítettek. Egy órát vártam rá az autóban, utána megpróbáltam hívni és írtam is neki, de nem reagált. Bejutni nem tudtam a bejáraton. Dühös voltam. Elmentem üdítőért, és amikor visszaértem, a világítás is le volt kapcsolva a klinika folyosóján. Mikor kijött a barátnőm a bejáraton, kiabáltam vele, hogy mi történt, miért volt bent két órát, és miért nem volt világítás az épületben. Erre azt mondta, hogy a masszőr lekapcsolta a folyosó lámpáit, mert relax masszázst csinált füstölővel és só lámpával. És nekiállt sírni ezután az autóban. Át lettem verve rendesen...
ápr. 16. 13:13
 16/51 anonim ***** válasza:
67%

Igen megcsalt és még direkt hergel is vele


Dobd ki, különben egy papucs leszel akit nyugodtan megcsalhat minden héten mert tűri

ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
0%
Miért hagyta ?????
ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
16-os , pontosan ezt érzem, hogy még direkt hergel is vele igen.
ápr. 16. 13:20
 19/51 anonim ***** válasza:
75%
akkor megbszta ezek szerint nem csak masszirozta..
ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
17-est kérdeztem, és erre az volt a válasz, hogy jobban örülnék neki, ha mellrákos lenne? Meg hogy szánalmas, hogy ezért féltékenykedem. Mert most a masszőr kimaszírozta és megszabadította a mellkasfájdalmaktól. Vicc, de komolyan ezt mondta...
ápr. 16. 13:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!