Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan oldjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan oldjátok meg azt hogy nőkel szinte képtelenség bármit megvitatni, minden vita témából veszekedés és személyes sértődést formál? SŐRGÖS IS LEHET!

Figyelt kérdés

Még ha fél szóval sem volt említve ő. Csak egy ismerős/rokon lány/nő hülyesége elviselhetetlen.

Bármilyen életvezetési téma is ilyen. Bármilyen felség téma ilyen.

Hát bátyám már együtt él a barátnőjével, de értelemtelen idő adáson kívül mindet ráhagy. Pedig szeretné ha újra dolgozna (még nincs gyerek, de még lakás sem). Tőle így tanácsot nem érdemes kérni. Apámtól sem. Ő becsapta az ajtót, és az volt amit akart, vagy sem.

De bármi férfi részéről alapban elméleti szinten is, személyeskedés nélkül jól megvitatható dologról hogy lehet beszélni egy nővel?

Nem ítélem el őket, sőt szeretem, csak nem értem elégé.

Amíg az ember külön él rugalmasabbak ők is és s viszonyok is.


2011. jún. 29. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor szoktam szakítani.
2011. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
igazad van drágám tévedtem.ezzel minden baj elkerülhető még ha nincs is igaza-.-
2011. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Dottorre ***** válasza:
89%
Nee, azt semmiképp se tedd, amit a 17:43-as javasolt. Ha nem vagytok képes megbeszélni a dolgokat, akkor ki kell rakni rövid úton, mert hosszú távon ebből semmi jó nem fog származni. Ezt hívják úgy, hogy nem vagytok összeillőek. Nem szabad mindig elintézni egy "én tévedtem" dologgal, mert a fejedre nő. Aztán csak mégjobban mindenen hisztizni fog. Az én véleményem az, hogy vagy rakd ki rövid úton, még mielőtt lehúzol mellette a kelleténél több időt mire rájössz, hogy nem kellett volna, vagy ha ez a megoldás nem tetszik, akkor ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy a hiszti semmire sem megoldás. Vagy tud értelmesen beszélgetni, vagy mehet a levesbe.
2011. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Egész furcsán fogalmazol. Helyesírás?
2011. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Egy hülyével nem lehet vitatkozni.


Ahhoz a nők hülyék.

2011. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
nem a helyesírással van a baj amúgy sem, hanem tök érthetetlenek a mondatai. nem összefüggőek, hiányzanak a szövegkohéziós erők.
2011. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
fura én tisztán kivettem amit mondani akart.
2011. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát bíztam benne hogy megértik hogy mit kérdezek. Ez személyes sértődés nélkül 95+%-ban megtörténik. Sajnos erős diszlexiám volt, és csak az olvasási nehézségem nőttem. Hát 50+ könyv és három év, logopédus után ezt a szintet értem el, és most 77% helyes válasz arányt 80+ kérdés után.
2011. jún. 29. 18:32
 9/27 A kérdező kommentje:
A szakítás sajnos nem jó módszer. Eddig sokkból, egy lány nem ilyen volt.
2011. jún. 29. 18:33
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

1 nem adok igazad ha tényleg nincs igaza ezért a legjobb ha elvágom a fonalat (lesz*rom vagy megsértődöm) és mindezalatt gondolkodik a nő is hogy azért nem kellene(ha a saját igazát nagyobbra tartja mint a kapcsolatunkat akkor the end). Ezért vannak többnyire olyan lánybarátaim illetve barátnőm akikkel meg lehet beszélni és nem kapja fel a vizet. Én stratéga vagyok és felülről nézem a dolgokat. meghallgatom hogy a másik mit gondol de objektívan ítélkezem még magammal szemben is ha kell. Szóval nem egészen érzem át a történetet de elmondtam mifelénk hogy működik.

19/F

2011. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!