Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszomorodtam, mert egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomorodtam, mert egyszerűen képtelenség kiigazodni a viselkedésén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden: van egy csoporttársam, akivel kb. 2 éve ismerjük egymást. Huszonévesek vagyunk, ő fiú, én lány. Ezalatt a 2-2,5 év alatt 99%, hogy nem volt senkije (23 év körüli), és valami azt súgja, hogy korábban sem. Külsőre kimondottan szép!, és bármelyik lányt megkaphatná, de úgy tűnik, nem érdeklik a nők!

Szerettem volna közelebbről megismerni őt, és ebben a félévben úgy-ahogy jobban sikerült, mint korábban, mert felvettünk mindketten olyan órát, amin csak egymást ismerjük - és így ált. egymás mellé ülünk, és aztán egy darabon együtt is megyünk haza. Váltunk néha e-mailt, de kizárólag egyetemi ügyekkel kapcsolatban, és volt, hogy segített nekem tananyagot beszerezni, pedig nem is kértem. Én hobbi szinten írogatok, és amikor ezt megemlítettem neki, elkérte egy novellámat, mert érdekelte(m), és szerette volna elolvasni...

Na, még hosszan sorolhatnám - a lényeg, hogy kb. ilyen szinten áll a kapcsolatunk, de én sokszor azt éreztem, hogy zavarban van mellettem (olykor-olykor) és talán tetszem neki!

Ma kitaláltam, hogy írok neki egy e-mailt, és megkérdezem, nincs-e kedve elmenni vhova a négynapos szünetben. Csak hogy történt egy "rossz" dolog, ami teljesen elvette a kedvemet :( Elvileg hétfőnként nem találkozunk, mert nincs közös óránk, de ma véletlenül mégis megpillantottam őt a szemem sarkából, messziről. Épp az egyik teremből jött ki, ahol az órájára várt. Felém nézett és én is felé, aztán szó nélkül elment a másik irányba (sztem mellékhelyiségre), majd két-három perc múlva jött vissza (nem néztem felé - csak a szemem sarkából követtem nyomon :)), de egyből bement a terembe, és mégcsak meg sem fordult a fejében, hogy odajöjjön legalább köszönni. Mellesleg tudom, hogy az az óra, amire várt, csak 10-15 perc múlva kezdődött, tehát még csak az se lehet a háttérben, hogy sietnie kellett vissza a terembe.

Ez alatt a kb. 2 év alatt egymást érik az ehhez hasonló, bosszantó apróságok, és hiába van az, hogy néha úgy érzem, vonzódik hozzám, a következő pillanatban tesz vagy nem tesz vmit, amivel mindent elront :S

Máskor is mindig én közeledtem felé, én beszélgettem vele, én hívtam el múzeumba (ahova egyébként végül nem jött el), stb., és most is csak azért nem néztem felé (pedig legszívesebben odamentem volna hozzá), mert úgy érzem, megijesztem őt, és vissza kell fognom magamat :S Sokszor várok arra, hogy ő lépjen, de nem tesz semmit. Pedig amikor együtt vagyunk, nagyon gyorsan telik az idő, és tök jól elbeszélgetünk! Látom rajta, hogy ő is jól érzi magát!

Csak hát nekem ez a szint nem elég :S Én járni szeretnék vele, és meg akarom tudni, ő hogyan érez irántam, és többre is gondolt-e barátságnál. Ma viszont nagyon letörtem, és komolyan elgondolkodtam azon, hogy van-e értelme egy olyan fiú társaságát keresni, aki elvan, mint hal a vízben, és jól érzi magát mellettem, de semmit nem tesz azért, hogy együtt lehessünk.

Most komolyan: mi lehet a háttérben? Még fiú barátai sincsenek igazán... Megváltozhat? Szerintetek érdemes őt "terhelnem" magammal, vagy mondjak le róla végleg? :S

Van vkinek vmilyen bíztató, pozitív tapasztalata hasonló jellemű fiúval?


2008. okt. 20. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, mennyire biztató és pozitív, de hasonló fiúval való tapasztalat (ugyan ez történt egy sráccal meg velem)


szerintem kicsit pihentesd ezt a témát és ne mindig keresd a társaságát. Bátran beszélgess másokkal, a barátnőiddel vagy ismerkedj más férfiakkal ;)

Ha fontos vagy neki, akkor rá fog jönni, hogy akár el is veszíthet így hogy nem tesz semmit, ha pedig nem akar barátságnál többet, akkor addig is megismertél érdekes embereket. És lehet, hogy pont köztük lesz a Nagy Ő :)


Jahh, és még 1 fontos dolog, ha ezt próbálod ki:

Ne áradozz a másik férfiról a szeme/füle hallatára. Csak annyit tudjon, hogy jól elbeszélgettek együtt (mert vannak olyan lovagias pasik, akik nem hajtanak rá elvből egy nőre ha már van udvarlója)

2008. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huhh ha már végigolvastam, válaszolok:)

Szerintem mindenképp érdemes próbálkoznod, szánd el valami határozottabb, nagyobb lépésre, amiből kerek perec leesik neki hogy te többet akarsz, tetszik neked. Ez a négy nap valami jó ötlet. 20on évesen, ha eddig nem volt senkije, akkor ne csodálkozz hogy kicsit gátlásos, félénk, zavarban van. Lehet kicsit meg is fog ilyedni. Ha ez a helyzet és neked tényleg tetszik, szeretnél tőle komolyabbat, akkor neked kell átvenni a kezdeményező irányító szerepet, és nem meghátrálni az első kisebb negatívumra. Kitartás és ha ő is szeretne majd valamit, csak esetleg eleinte nem tudja mit kell csinálni, akkor megéri, előbb utóbb eljuttok oda hogy megnyílik előtted és kötetlen lesz. Ezért megéri:)

Sok sikert.

2008. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

TEhát..nekem egy nagyon hasonló esetem volt...nagyon jól kijöttünk a sráccal, sokat voltunk együtt suliban, msn, stb...mindent megbeszéltük egymással, tetszettünk egymásnak....mivel mindent megbeszéltünk egymással, kiderült, hogy én nem szeretem a melegeket, ill, hogy nem érdekel ez a téma...és ekkor kibökte, hogy ő biszex...

Nah és innen fogva egyértelművé vált, hogy nem lesz közöttünk semmi, mert én ettől nem tudnék eltekinteni, zavarna ez a tudat...azóta is ugyanúgy jóban vagyunk, csak mindketten azt hittük, hogy ebből egy komoly dolog lesz, de emiatt nem lehet...És most ne vessetek rám követ, mert semmi bajom ezzel, sem a melegekkel, amíg nekik jó...csak ne meséljenek róla! :D

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy lehet nálatok is ez van...persze nem biztos, de annyira hasonló volt a sztori...mindenesetre elgondolkodni el lehet rajta!

2008. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húha, a kérdések Anna Kareninája, de legalább helyesírásilag korrekt, nem úgy mint sok más kérdés errefelé.


Az, hogy elment melletted és nem köszönt nem jelent semmit, ha tényleg a mellékhelységre ment akkor még meg is értem. Gondolom te is tisztában vagy azzal, hogy sok ember gátlásos a wcn történt dolgok kitálalásáról.


Nem igazán értelek. Miért nem próbálkozol be nála? Nem mintha veszíthetnél akármit is. Egy olyan világban, ahol a nők állítólag egyenjogúak, és szeretik is magukat annak vallani, nem értem, hogy miért ragaszkodsz ennyire az ilyen sötét középkori női-férfi rituálékhoz és nemi szerepekhez? A huszonegyedik században élünk és úgy érzem, hogy megy a kukába mindaz amit a századok során kiharcoltak maguknak a nők akárhányszor ilyen "jajúgyfélek,miértnemlépmáraférfi?" dolgot hallok valaki szájából.

Szedd elő a bátorságod és kérj randit tőle.

2008. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Reagálnék is:

- Hááát, az, hogy biszex lenne, nagyon nem valószínű. Eléggé régimódi sztem, és "érezni" se érzem, hogy az lenne.

- A "kivárás" azért nem tetszik, mert 2 éve mást se csinálok, mint kivárok :( Én nem vagyok egyébként egy türelmetlen típus, sőt! utálom, ha vmi túl gyorsan történik, de legalább az derüljön már ki, hogy egyáltalán van-e vmi vonzalom a részéről.

- Már léptem korábban: elhívtam múzeumba, de gyakorlatilag azt válaszolta, hogy nincs kedve - és aztán nem javasolt később más programot helyette.

- A negyedik válaszhoz kapcsolódóan: számomra fura, hogy nem köszönt, amikor meglátott (mert meglátott, ez biztos), és nem elfogadható az a magyarázat, hogy épp a mosdóba ment vagy onnan jött. Felnőttek vagyunk, tudni kell kezelni minden helyzetet - ráadásul ez nem is kínos sztem! Nem arról faggattam volna, hogy mit csinált ott, szóval ilyesmi miatt hülyeség elkerülnie. Az udvariatlanság kellemetlenebb, mint az, hogy wc-n volt!... A kezdeményezésről: folyamatosan én lépek, hiszen én keresem a társaságát, én hívtam el múzeumba is, stb., ennél többet viszont nem akarok tenni, mert mégis csak ő a férfi. A nyílt kezdeményezés nem az én asztalom :(

2008. okt. 20. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, hogy nem nekem sem tűnt biszexnek...sőt!!

Nagyon sok olyan ffi van, akiről nem is gondolnánk, aztán meleg!!

nah, de kívánom, hogy ne ez legyen!

Szerintem is megér egy próbát, egy konkrét kérdés...de ha te már ennyit utaltál rá, és nem lépett, akkor szerintem nem is akar, lehet, hogy abszolút a haverjának tekint.

2008. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: elhiszem :S Remélem, itt nem ez a helyzet... Mondjuk, a fiúkkal se beszélget sokkal többet, mint a lányokkal, úgyhogy valószínűleg mindkét nem egyformán hidegen hagyja :D
2008. okt. 20. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali!

én voltam hasonló helyzetben. hagy a csudába és keress valakit akivel "járogatsz" ezalatt ki fog derülni, hogy a srác féltékeny vagy nem.

Ha közeledni mer feléd valszeg megkönnyebbült, és örül h van párod.

2008. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, meg az is hogy nem lépsz mert te vagy a lány. Nem egy olyan embert ismerek, akikkel semmi baj, de mivel 2x éves korukig nem volt barátnőjük, nem mernének lépni. Adj egy esélyt nektek, és tedd meg te a gátszakító lépést, és akkor kiderül mivégre álltok. Már ezért megérné, nem azon tépelődni mi a helyzet, és lehet elszalasztani egy nagyszerű embert.
2008. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ugyan ez a helyzet, csak pár évvel fiatalabbak vagyunk..

a pasik bénák x)

2010. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!