Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem teszi tönkre a legszilárda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teszi tönkre a legszilárdabb kapcsolatokat is az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Adott egy harmonikus, jól működő kapcsolat, ahol mindkét fél nyitott lenne egy harmadik fél bevonására, hogy új impulzusokat hozzanak be a kapcsolatba. Ezt amolyan rendszeres partnerrel, barátság extrákkal felállásban képzelik el. Ez szerintetek mennyire reális elképzelés? Nem teszi tönkre ez még a legstabilabb kapcsolatokat is? A harmadik személy mindkét fél számára vonzó, mert nem teljesen hetero kapcsolatról van szó.

A kérdés egyébként nem engem érint, egy ismerősöm mesélt a terveikről.



ápr. 16. 23:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
A párom is erre akar rávenni. De pl. Ha vagyunk valahol, és lát egy szimpi nőt, már engem észre sem vesz leint, hogy hülyeségeket beszélek, van hogy egész este észre sem vesz, mindezt tök idegen nőkkel, az ismerősökkel még közvetlenebb, tehát ezt látva szerintem simán dobna engem a 3. félét, mert ugye csak nőt akar bevenni. Ezért ekkora baromságba nem akarok benne lenni, ha annyira akar összejönni úgy is mással nem szeretnék ehhez asszisztens lenni. Simán tönkreteheti a kapcsolatot. Már az is romboló, hogy hét éve minden nap a társkeresőn időzik, majd megjegyzi nem is töltünk együtt időt, utalok rá, hogy hát eddig ott ült és más nőkre csorgatta a nyálát, akkor van ám botrány!
ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A miénk 12 éves kapcsolat. 11_es voltam
ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az említett pár fél éve van együtt és nagyon jó a szexuális életük. Szimplán csak új dolgokat próbálnának ki, amihez kellene a harmadik személy.
ápr. 20. 00:05
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Még a kapcsolat elején a nyitott kapcsolat is szokott gondot okozni ha legalább az egyik fél nem szeretné folytatni, vagy belemegy mert oda van a másikért. Pláne probléma a nyitottság egy bizonyos idő után.

Hogyha egyszer valaki poligám az vallja be és ne legyen inkább monogám kapcsolatban monogám emberrel.

A félév azt jelenti, hogy egyáltalán nem szerelmesek egymásba, a "híres" fellángolás elmúlt, de MÉG kilépni a kapcsolatból nem akarnak.

VISZONT valamelyik szakítani fog vagy azért, mert megunja a hármast, orgiát, nyitott kapcsolatot vagy azért mert a másik féltékeny lesz, sőt lehet megcsalás is le fog zajlani érzelmi téren, akár fizikailag a másik háta mögött és szakítanak.

ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!