Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak ha a férjem nem tudja letenni az italt?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmivel hatni rá. Tavaly novemberben el hagytam, mert rájöttem hogy titokban ivott már itthon is, de vissza jöttem mert megígérte hogy nem iszik többet. Most pár hete újból elkezdte de “csak sört” és csak akkor hogy ha hétvégén is dolgozott. Ma vettem észre hogy megint hiányzik az egyik üvegből itthon. Van egy kisfiunk is és nem szeretném ha ilyen környezetben nőne fel (mint én). Férjem szerint nincs szüksége elvonóra mert nem olyan rossz a helyzete, de nem látok már más megoldást. Adjak neki még egy utolsó utáni esélyt vagy hagyjam?

ápr. 19. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%
Az olyan nőt én kihajítanám a házból aki nem engedi meg hogy egy-két sört megigyak ha épp ahhoz van kedvem. Heti néhány doboz az semmi,az nem alkoholizmus.
ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 gergelice16 ***** válasza:
36%

Egy kicsit eltúlzod a dolgot. Valóban nincs jó kormányunk, de nem ők tehetnek az alkoholistákról, mivel betiltani nem lehet az alkoholt. A pálinka a magyar kultúra része, önmagában nem egy rossz dolog, de lehet rosszul használni. Ha mindent elhiszel a kormánynak, az hiba, nem vall éleslátásra, ugyanakkor ha minden cselekedetükre azt mondod, hogy rossz, szintén nem látod tisztán a politikát. A gyűlölet már teljesen áthatja a politikát, ne hagyd, hogy téged is megfertőzzön.


Egyébként pedig ha erről szeretnél vitatkozni, írj nekem privátban, és hagyjuk meg a kérdezőnek a lehetőséget, hogy a feltett kérdésére választ kapjon.

ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gergelice16 ***** válasza:
91%
#11 Egy átlag embernél igazad van, de egy alkoholista embert ez csak megindítja a lejtőn. Fontos különbség, hogy míg az egyik képes meglenni hetekig alkohol nélkül, ha akar, a másik nem...
ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amig o nem lassa be,hogy baj van ,hogy ez mar nem normalis addig csinalhatsz barmit. O ,ha nem lassa magat es nem latja at,hogy beteg addig nem tudsz csinalni semmit.

Ezt az en testverem altal irom,mert volt olyan is,hogy elvitte a mento,mert nem evett csak ivott,volt,hogy az ajtoban allt,hogy adjak kolcson. En probaltam nem megszakitani vele a kapcsolatot,hogy mellette alljak meg ,ha nehez is volt es voltak idoszakok,amikor az ajtot sem nyitottam ki, pedig otthon voltam.Addig nem volt haladat amig nem ismerte be,hogy o beteg.

Ezt szerintem anyakent nehezebb,en nem biztos,hogy ezt ugy vegig tudtam bolna csinalni.

ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, nem azzal van a bajom hogy néha megiszik pár sört mikor ahhoz van kedve. Soha nem tiltottam meg neki. A baj azzal van hogy titokban pálinkát iszik, akkor ha neki kell otthon vigyáznia a fiunkra.
ápr. 19. 16:27
 16/17 anonim ***** válasza:

12-es. De arról nagyon is tehetnek, hogy élen járunk alkoholizmusban és ezt még megspékeli azzal a kijelentéssel, hogy a pálinka alapvető élelmiszer.


Ez nem szomorú, ez egyenesen felháborító, ilyennel viccelni! De az a vicc, hogy ez neki nem vicc.


De befejeztem, igazad van. A posztolónak pedig kitartást

ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az anonim alkoholisták, vagy más függőségekkel foglalkozó alacsony küszöbű ellátás hozzátartozói csoportjába kezdj el járni. Ott megerősítenek abban, hogy mit tudsz magadon alakítani, hogy ne légy a társalkoholistája.

Nem kell vele lenned, mert veszélyezteti a gyereket. De ha neki ez még nem a mélypont, akkor nem lesz motivált a leszokásban. Nem rajtad múlik.

Magadra vigyázz, és a kisfiadra. A legjobbakat!

ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!