Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Egy kihűlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egy kihűlt párkapcsolat, amiben már szinte csak barát a két fél vagy a magány?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 22:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen terápiát javasolsz?Interneten van esetleg ilyen?
ápr. 19. 22:40
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológust keress fel, és nála kezdj el egy egyéni terápiát. De vannak, akik online is vállalnak. Személyesen jobb szerintem.
ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Magány - első ütemben, mert amíg beleragadsz egy rossz kapcsolatba, addig nem lesz új ami boldog lehetne!
ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Magánynak nem nevezném inkább egyedüllétnek, a kettő nem ugyanaz. Most vagy igazából magányos.
ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeretet és odafigyelés sincs, akkor az a kapcsolat barátinak sem tekinthető.
ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
Ember, mièrt nem a kicsi szád nyitod ki? Magadban tartasz mindent lehet és önvádaskodsz. Az szerelemért tenni is is kell, nem csupán várni mint a sültgalambot. Szégyéld magad, hogy ilyen csacsiságnak tartod azt a dolgot,hogy ezt vele beszéld meg! Amúgy vállj külön nyugodtan ha úgy érzed az jobb lenne, mert a félelmekkel teli kapcsolat sem jobb semmivel sem. Ott vagytok egymàs mellett. Remek. Nem èrzel semmit a másik iránt, szintúgy remek. Jó társaság lehetsz. Brühü.
ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyedüllét jobb. Nekem volt egy évtizedes kapcsolatom, kihűlt, elvoltunk egymás mellett mint a befőtt, mindenféle hobbiba menekülve, csak ne kelljen szinte közös helyiségben sem lenni. Sosrm veszekedtünk, beszéltünk is, ahogy barátok szoktak, de nem volt jó. Egy porcikám sem kívánta, de mivel egy férfi szexelni akár és néha kvázi mindegy kivel, ezért engedtem. Mikor elköltöztem, nagyon megkönnyebbültem. Vannak barátaim, jóban vagyok a szomszédokkal, sokkal jobb így. Más barátommal sem akarnék együtt élni.
ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Én biztos nem maradnék egy már nem működő kapcsolatban, de, én egyedül is kiegyensúlyozott tudok lenni. Szóval, nálam könnyű a választás (mostmár).

Voltam olyan kapcsolatban, ahol már nem kaptam meg azt a törődést, ami szerintem alap lenne egy kapcsolatban. Szörnyű volt, frusztrált, hogy nem jó, hogy nem vagyok elég, hogy nem élvezi a társaságom (bár én se élveztem már az övét), hogy csak megy az idő és benne ragadunk ebbe a semmibe. Akkor ért meg a dolog a szakításra, mikor már folyamatosan frusztràlt a jelenléte. Mikor boldogabb voltam otthon egyedül, mint vele és már gyomorgörcsöt okozott ha hazaért, nem örömet.

Többet nem várnám meg ezt a szintet. Évek mentek pocsékba mert ragaszkodtam valamihez, ami már nem is létezett.

A mai napig szeretem őt, de párkapcsolatban nem működünk. Két szakítás és 8 év kellet, hogy ez kikristályosodjon.

Vannak kapcsolatok, amiket nehéz lezárni, de ha egyedül vagy, legalább az esély adott valami újra, valami jóra. Amíg kapcsolatban vagy, addig tényleg csak ülsz a pálya szélén és megy az idő.

Ha ígyse, úgyse kapod meg amire vágysz, akkor már jobb egyedül, nyitottan az újra, mint társas magányban egy kapcsolatba zárva.

ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Vissza kérdeznék a #4-es kommentedre. Mikor érezted rosszabbul magad, voltak rosszabbak a mindennapjaid, a lelkiállapotod, a mentális állapotod...? Bocs, őszintén, nem segítő kérdések, hanem hasonló dilemmában vagyok...
ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején sokkal jobban éreztem magam, mint előtte szingliként. Igazi szerelemnek tűnt, úgy éreztem megtaláltam végre azt az embert akire mindig is vágytam és talán így is volt csak valamiért kihűlt a dolog és főleg az ő részéről. Jöttek a konfliktusok, eltérő célok, megismertük egymás negatív oldalát is és megromlott a dolog, így jutottunk ide.
ápr. 20. 15:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!