Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond, ha irigykede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha irigykedem arra a párra (ismerősöm), ahol az egyik fél rendszeresen üzleti úton van, sokat utazgat családjához, mégis boldog a két fél, mert ettől független szerintük ez az együtt töltött idő bőven elég?

Figyelt kérdés

Mindig is reménykedtem egy olyan párkapcsolatban, ahol a minőségi együttlét van a mennyiség fölé helyezve, ahol én és a párom akármikor kedvünk tartja, eltöltünk egyedül valamennyi időt, űzzük egyedül a hobbinkat, mégis megvan a párkapcsolatban a boldog együtt eltöltött idő.

A mostani párkapcsolatom ennek valamelyest az ellentéte, hiába vagyunk munkaidőben távol egymástól, jól esne még több időt “lélegezni hagyni” a másikat azáltal, hogy kicsit több időt töltünk külön.


ápr. 20. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem "csak" nem szereted a párod. Lehet azért, mert megfojt azzal, hogy állandóan rajtad lóg, vagy egyszerűen kiszerettél belőle.
ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Azért ez két nagyon durva szélsőség. Párkapcsolatban is szükség van egyedül töltött időre, amit meg is adunk egymásnak a párommal, de abba nem mennék bele, hogy egy hétig velem van aztán egy hétig külön vagyunk, mert ez nem kapcsolat. Nem is értem, amikor valaki párkapcsolatának nevezi azt, amikor a felek együtt sem élnek (felnőttként nem is akarnak össze költözni). Nagyon kenyelmes megoldás, hogy a másik csak akkor legyen ott, amikor tökéletes oldalát tudja neked mutatni, de csak úgy találod meg az igazi parodat, ha nem után jöttök egymás mellett sem, ha sokat vagytok együtt. Nekem nem kell egy olyan ember, mint pár, akinek a jó napjaimon kellek csak.

Szóval azt kellene letisztaznod magadban, hogy csak “általános” mennyiségű szabadidőre van szükséged a parodtol vagy pedig ilyen “kétlaki” életet akarsz élni és ennek megfelelően kell akkor ismerkedned is.

ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Minek irigykedni ilyenekre akiket csak a tavolságvtart össze? Ha naponta egyutt kéne lenniuk ilyeneknél akiknek a távolsagtartas a jó és idilli, rá is menne az egesz kapcsolatuk.


Nekem is vannak pl olyan barataim akikkel azert imadjuk csak egymást mert nem lakunk egyutt..

ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vannak az igényeid, vagy próbáld a mostani kapcsolatod ilyenre alakítani, ha párodnak is megfelel, vagy ugye jön a megszoksz vagy megszöksz. Nekem pl. nem tetszene a felvetésed, de nyilván minden ember más, más igényei vannak, a tiéd is teljesen helyénvaló, csak lelj hozzá partnert.
ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nekik így jó, akkor el kell ezt az életet fogadni. Mindenkinek más a fontos.
ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!