Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki rendszeresen együtt van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki rendszeresen együtt van a feleségével, párjával, az ugye nem vágyik más nőkre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem is nagyon flörtöl, látszik rajta hogy teljesen elégedett a párkapcsolatával?

Most nem arra gondolok hogy megcsalja - e, mert nyilván nem, hanem hogy nincs igénye idegen nők vagy kolléganők figyelmére sem, ugye?


dec. 27. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha-ha 😃

Bocsi nem szeretnélek kinevetni. De aranyos a kérdés, én is így gondolkodtam még 15 évesen.


Majd jött 4-5 úriember mindtől kaptam pofont jobbról balról. És így már a reakcióm erre a kérdésre egy hatalmas nevetés 😅

Plusz elég csak körbenézni baráti, ismerősi, családi körben is.

Szerintem adja magát a válasz.

dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hűség akarati döntés, minden esetben. Nem szex mennyiség miatt. Lehetsz te 5x is a pároddal egy nap, ha félre akar menni félre fog. Ha meg nem akar, akkor havi 1 alkalom után sem fog. Döntés, elköteleződés-ez a kulcs.
dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Exemmel kb minden 2.nap volt szex. Nem is akármilyen. Tényleg mindenre nyitott voltam, mindent is kipróbáltunk.

Eszembe nem jutott volna, hogy ez nem elég neki, hogy megcsalna emiatt.


4 év alatt ennek ellenére 14 nővel csalt meg. Voltak, akikkel rendszeresen.

dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vágyok más nőkre, mióta megtaláltam a feleségemet. Nem tud labdába rúgni mellette senki, nem véletlen vettem el, én aki házasságellenes voltam :D
dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 bocsi az offért, de 14 nővel??? Hogyan tudtad meg? Egyszerre tudtad meg mind a 14-et? Volt rá valami magyarázat vagy mit mondott ezekre? (nem mintha ki lehetne magyarázni)
dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5!


1ről tudtam. Akkor szakitottunk is. Megigert fűt/fát, visszamentem hozzá.

Én fix időben dolgoztam, ő össze vissza (építőipar, volt hogy napomig otthon volt, volt hogy hetekig reggeltől estig ment). Így mindig volt alibije. Én naív meg a történtek ellenére is bíztam benne.

Aztán egyszer együtt voltunk szórakozni. Egy kocsmába jártunk iszogatni a barátokkal. Én barátnőmmel kiültem az udvarra, ő a haverjával benn maradt. Mikor elmentem a mosdoba, rányitottam, ahogy a női wcbe a pultost keféli.

Azonnal otthagytam, szakítottam, hazaköltöztem.

Utána jöttek elő a nagy barátai, ők számoltak be arról, hogy ekkor meg akkor ezzel volt, utána azt vitte fel a közös ágyunkba és így tovább. 14 névig jutottak.

Vele a mosdós incidens óta nem beszéltem

dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6!

Hát ez nem semmi! Hihetetlen és nagyon lehangoló!

dec. 27. 22:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Fu ez nem semmi, én is éltem át bőven megaláztatást, megcsalást, kihasználást, ritka ha valaki überelni tud ilyen téren sajnos, de ezen leesett az állam...

dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

A volt kapcsolatomban én voltam a rohadèk tahò, aki megcsalta a párját.

Minden jó volt közöttünk szexuálisan, de akkora nagy volt bennem a szexuális éhség, hogy kétszer is megcsaltam a volt páromat.

Nem érdemelte meg, mert odaadò volt minden téren.

Én voltam aki hibázott.

Fájdalmat okoztam neki.

Nem azt érdemelte tőlem.

De visszakaptam a sorstòl a büntetèst, mert én is meg lettem csalva egy másik kapcsolatban.

Megèrdemelttem, mert nem figyeltem oda eléggé arra, aki szeretett engem.

dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pasik azt mondják, hogy nincs szükség. Ha nem igaz és akár csalnak akkor jön az élettől a nagy pofoncsapás. Sztori:Volt egy exem, végig csalt. Majd amikor elhagytam mert már szörnyen kellemetlen dolgokat csinált, összeállt egy olyan nővel akivel a hátra lévő életét le kellett kötnie és ezzel a lánnyal még szexelni sem tud valami betegsége miatt. Utol érte az amit megérdemelt a csalásokért.
dec. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!