Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet udvariasan segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet udvariasan segíteni a barátnőmnek hogy csinosabban öltözködjön?

Figyelt kérdés

Tudom hogy valakik szerint ez egy kellemetlen téma, vagy ebbe nincsen a másiknak beleszólása.


De ugyan úgy ahogy szerintem meglehet mondani egy férfinak hogy dobja már ki a rongyos cipőjét és vegyen egy újat, vagy az a szakadt, koptatott farmer már gáz, stb... szerintem egy nőnek is udvariasan meglehet mondani.


Csak az a kérdés hogy hogyan?


A párom picit olyan kislányosan öltözködik, mint ha ugyan az lenne rajta mint 15 éves korában. Meg olyan kínai turkálós hatása van a ruháinak. Meg nincsenek igazán nőies, igényes darabjai.

Próbáltam neki már finoman mondani, de nem vette a lapot.


Vegyek ajándékba neki? Lepjem meg egy vásárlási utalvánnyal és kísérjem el vásárolni?


Arra is gondoltam hogy valahogy úgy kéne neki mondanom hogy "Szebb nő vagy annál hogy ilyen ruhákat hordjál"... csak nem tudom ez rosszul veheti ki-e magát?


Köszönöm az értelmes hozzászólásokat! :)


ápr. 20. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Neki ez a stílusa. Nem Barbie baba, akit dughatóvá kell formáznod.
ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

"Arra is gondoltam hogy valahogy úgy kéne neki mondanom hogy "Szebb nő vagy annál hogy ilyen ruhákat hordjál"


Ennek manipuláció a neve.

ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Őszinte leszek:


Amikor ismerkedtél vele ugyanúgy öltözködött mint jelenleg. Akkor se tetszett biztos vagyok benne teljesen.

Kérdésem hozzád: Akkor minek jöttél vele össze?


Hogyan képzeled te el, hogy adtál neki esélyt és most meg akarod változtatni? Állnád a teljes ruhatárat ha beleegyezne? Elég lenne, vagy a frizurája, alkata se tetszene?

Rászednéd több sminkre, más hajszínre , plasztikára is?


Gondolkodj el inkább magadon, hogy miért nem felel meg és mégis vele vagy.

ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

"Szebb nő vagy annál hogy ilyen ruhákat hordjál"

Na ilyet semmiképpen se. Amúgy más az, ha olyannak szólunk, hogy szívesen segítünk neki venni pár új ruhát, aki elhordott, agyonmosott ruhákat hord, mert nem foglalkozik vele, de amúgy anyagilag nem probléma. Ilyen esetben örülhet is neki, mert ő nem ért hozzá, nem akar sok időt tölteni vele, de ha valaki elmegy vele és a kezébe adja mit próbáljon fel, az tényleg segítség számára. És más az, hogy valakinek van egy stílusa, szeret úgy öltözködni, de neked az nem tetszik, ezért próbálod megváltoztatni. Azt megpróbálhatod, hogy ha közösen elmentek vásárolni, akkor mutatsz neki olyat, ami neked tetszik, de ha azt mondja, hogy neki nem, akkor ne próbáld ráerőltetni, hogy pedig abban mennyivel csinosabb lenne és hasonlók.

ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem lehet önmaga? Egy kapcsolatban ez lenne a lényeg.
ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakinek szólsz, hogy dobja ki a szakadt, elnyűtt, igénytelen ruháit, az nem egyenértékű azzal, hogy meg akarod változtatni a stílusát. Mert teszem azt van egy bakancsod, amit nagyon szeretsz, de már elrongyolódott, viszont a párod nem azt fogja mondani, hogy dobd ki és mostantól járj bőrszandálba mindenhova, hanem veszel egy ugyanolyan vagy hasonló bakancsot és kész. Tehát a bakancs (stílus) marad, de a ruhadarab cserélődik, te viszont "bőrszandált" akarsz ráerőltetni, ami nem oké.
ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

"Próbáltam neki már finoman mondani, de nem vette a lapot."


Nem fogja akkor se venni a lapot ha konkrét leszel, vagy bunkó inkább kirak téged a fen*be JOGOSAN, mert semmi közöd hozzá hogyan öltözködik még akkor se ha igénytelen, nincs rá pénze, tőled nem akarja elfogadni.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz...

ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom picsanadrág, leggings az elvárás
ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

1-2-3: Köszönöm, nagyon vártam az ilyen jellegű hozzászólásokat! XD


Értem, tehát ha egy nő ismerkedik egy férfival, és mondjuk talál valami picit kifogásolhatót az öltözködésében akkor egyből kukába megy...


VAGY


Elfogadja, és onnantól kezdve soha többet sem tesz még építőjellegű hozzászólásokat sem az öltözékéhez, stílusához...


Mert ez így szokott lenni, világos! XD

ápr. 20. 14:45
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem kérdező. Nyugodtan lehet kifejteni a véleményed, de te tudtad, láttad, hogy milyen és mégis összejöttél vele. Nőies, igényes nők tetszenek neked. Akkor légy velük!


Minek teszed magad 15 éves kinézetű lánnyal ha egyszer nem tetszik?


Ő miért változtasson érted ha te neked fontos, hogy szűk, kirívó, vagy elegáns ruhákat hordjon?


Én biztos vagyok benne, hogy az sem lenne elég. Te teljesen át akarod őt formálni a saját tetszésed szerint. Nem tudom, hogy az Instagram, vagy mi vette el az eszed, de valami nagyon nem klappol veled ha te annak ellenére, hogy nem tetszett soha a stílusa mégis vele vagy.

Lehet mondani, hogy igénytelen vagy, lejjebb adtad a szinted.

De közben azt szeretnéd, hogy ő jusson el a tiédre. Ez nem így működik.

Egyáltalán ha te ennyire így gondolkodsz, hogy kényedre-kedvedre alakíthatod a stílusát akkor miért nem mondod meg neki őszintén, hogy nem tetszik ahogyan öltözködik? Amúgy azt hiszed, hogy jól fogja magát érezni az olyan darabokban 100% -an? És ha nem? Csak miattad venné fel és tönkremenne az önbizalma? Akkor mi lenne? Szakítanál vele.


Miért vagy önző, de komolyan???

ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!