Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedik a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik a nő?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt 2 hétig egy nővel. Állandóan engem vádol azzal, hogy én csajozok akkor is ha otthon ülök. Ez teljesen megmérgezte a kapcsolatunkat. Ez a nő beteg agyilag. Mindig engem sérteget

ápr. 20. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
elmondtad a választ
ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magából indul ki, neki van fű alatt a dolgai. No meg ne feledd, aki csak tárgyként tekint a másik emberre-szó szerint használati tárgyként, az nem tud szeretni. Az csak birtokolni tud, a "tárgynak" nála meg az a dolga, hogy minden előadására bólogasson a másik, mert ha nem ezt teszed akkor még ő van felháborodva.
ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kitalált olyat, hogy éjjel nőkkel ismerkedtem a neten. És ezért nem találkozik velem. Úristen...az ilyentől menekülni kell
ápr. 20. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menekülj. 2 hét után nem nevezném kapcsolatnak. Valószínű neki sose volt hosszabb.
ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De állítólag 10 évig volt neki párja. Aztán nem tudom mi az igazság
ápr. 20. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja vmi plátói párja akinek soha nem kellett.
ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy legyen mit ide kiírnod a nőkről. 🥱
ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 Amig nem vagy elköteleződve, egymást nem vállaljától fel, nem beszélítek meg, mindenki azzal irkál akivel akar. Azért mert valaki irkál, még nem jelenti azt, hogy kezd bárkivel is. Ellenben szeret kommunikálni, megismerni embereket, látásmódjukat..
ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti mondatod a válasz.
ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De őneki az volt a kikötése, hogy másokkal ne irogassak, töröljem le magamat társkeresőről. És csak vele szexeljek. Miközben soha nem mutatkozott velem együtt az utcán mások előtt. Mert nem is mentünk még sehova
ápr. 20. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!