Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig egészséges a feltekenyk...

Meddig egészséges a feltekenykedes és a tulgondolas?

Figyelt kérdés

Sok emberben csalódtam már az életben,nagyon nehezen epitem fel a bizalmat a másik emberrel szemben.

A napokban a baratom a szemembe hazudott többször is ugy,hogy nekem volt bizonyítékom a tetteire.( nem megcsalas,más téma)

Ő Budapesten tanul,csak hétvégén találkozunk és nagyon félek hogy más lánnyal annyira joba lesz,hogy engem a folytonos feltekenykedesem miatt kidob. Ő maga kijelentette,hogy más lánnyal nem szeretne ott barátkozni,nem fog megcsalni,nem fog másokat megnezni és társai….ám van egy ilyen belső hang a fejembe,ami azt sugallja,hogy ne bízzak benne.

Tegnap mondta hogy volt egy lány aki tok jó fej volt,pedig eleteben max 2 szót valtott vele és akkor is csak azért,mert a lány beszólt neki (amit o sértésnek vett,és fel is idegesitette) és én ezt is képes voltam túl gondolni. Ezeket persze nem merem vele közölni,mert rossz néven veszi hogyha azt merem róla feltételezni hogy lanyokkal barátkozik.:/

Vannak onnan barátaim ahova ő jár,és azok elmondása szerint visszahúzódó,és a lanyokat se keresi.

De én nem tudok benne bízni.

Kérdezek tole valamit,és rajtam mulik ,hogy most vagy elhiszem,vagy nem.

A srac 19 éves én 17 vagyok, neki az első kapcsolata vagyok. Több mint 1 éve együtt vagyunk.

Köszönöm előre is a tippeket!

(Tudom,nem egészséges az amit művelek,már dolgozom azon,hogy ez jobb legyen!)


2023. okt. 13. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való a tavkapcs. Ennyi.
2023. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Duplán nehezített pálya

Bizalmatabb vagy mint az átlag és kaptál egy szitut, ami kapcsolat próbáló, egy nem féltékeny típusú nő is nehezen visel

Hosszú távon így ki fogsz készülni

Nem 17 évesnek való a távkapcsolat, az örökös hiány, a várakozás

2023. okt. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha van egy kis esze, mielőbb szakít veled, mert féltékenykedős vagy, ezt pedig értelmes ember nem viseli el sokáig.


Bocs, dolgozz magadon, mert itt a távkapcs a legkisebb probléma egyelőre.

2023. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #3 van okom féltékenykedni,hisz saját magának köszönheti hogy nem tudok benne bízni. Eddig mindig bíztam benne,elengedtem bárhova stb…de ezt most elcseszte.
2023. okt. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!