Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jártam így és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jártam így és mit tegyek, hogy ne boruljak el?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 évet voltam együtt, örültem, hogy végre találtam egy egyszerű embert, aki nem pénzes, nem filmszínész kinézetű, de ragaszkodó és csak az enyém. Nagy szerelem is lett belőle.

Legalabbis, mint kiderült részemről.

A baratom ugyanis kiderült, hogy intenzív udvarlása ellenére, már egy érzelmi es testi kapcsolatban állt egy nővel, jóval azelőtt, hogy engem megismert, de a nő nem akarja elhagyni az élettársát, (aki gazdag de rákos) emiatt lopott légyottjaik vannak évek óta.

Nem tudom a nőnek mit mondott a kapcsolatunkról, mert a nő tudott rólam, biztos azt, hogy engem nem szeret, csak pótlék vagyok.

Nagyon megalazva erzem magam!

Egyfolytában ezen kattogok, hogy valakivel voltam, aki engem nem akar es fölöslegesen ámított.

A baratom azt mondja maig, hogy szeret es nem szakítana ha rajta múlik, de a masikról sem mondana le


ápr. 21. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uuuuh ez nagyon durva...


Tudom, hogy ezt meg kell emészteni, de ne húzd az időt, szakíts!

Ha nem teszed meg, és hetekig hónapokig rágod magad, ugyanígy arra fogsz jutni, hogy így nem tudsz vele lenni. Plusz még fűzöget tehát mégjobban össze fog zavarni. Sok szenvedést meg tudsz spórolni most még, hidd el. Ebből sosem lenne egészséges kapcsolat.

ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
ápr. 21. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor leszel igazán és valóbanboldog, ha megtanusz nem a szavakra figyelni, hanem csak és kizárólag a cselekedeteire a másik félnek.


Szerinted egy ember (tudatosan nem irtam se nőt se férfit) aki a beteg házastársa mellől félrejár, ráadásul ilyen komoly betegség mellett? és nem mint a cövek a másik mellett áll szívvel-lélekkel, csak rá figyelve, hogy megmentse?


Tedd fel magadnak a kérdés, hogy fog esni, amikor te leszel a másik nő helyébe, és az illető titkos légyottokra fog menni idegen nőkkel?


Szerinted az ilyent-egyáltalán lehet embernek (akár nő akár férfiről is volna szó) nevezni?

ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nője, hogy joga van élni
ápr. 21. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakíts minél előbb!
ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért jártam így

-ez egy szerencsétlen helyzet. Te nem csináltál semmit rosszul. Át lettél verve, ennyi. Ez kivédhetetlen... egyszerűen nem mehet bele az ember úgy egy kapcsolatba, hogy akkor most 0-24-ben nyomozol a párod után, van-e valami titkolnivalója. Valszeg tehát te mindent jól csináltád, beleadtad és beleélted magad. Minden felelősséb az exedre hárul, 100% ő a hibás.



és mit tegyek, hogy ne boruljak el?

-család, barátok, munka, pszichológus

ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nyomozni nem lehet, de egy időben mar azt is tettem, mert éreztem, hogy muszaj valaszokat találjak! Belebetegedtem
ápr. 21. 23:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Az fogja a legszebb revansot adni neki ha letiltod s egy széles mosollyal hagyod a fenébe szó nélkül.

Ne te kattogj rajta, mert egy szemét.

ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz
ápr. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!