Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon "gáz" ha örökre ő lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "gáz" ha örökre ő lesz a lelki társam?

Figyelt kérdés
28 évvel! Idősebb ember nálam, jópár éve ismerkedtünk meg, 5 év után (addig csak barátok voltunk) lettek komolyabb dolgok, volt egy kritikus időszak amit neki köszönhetek hogy átvészeltem mert lelkileg támogatott.. (az utóbbi 3 év) most újra sínen van az életem, viszont férjemnek nem tudnám a kora miatt elképzelni. Emiatt azt mondtam neki, hogy nem ígérek semmit, csak annyit hogy örökre lelki társak leszünk. (mély lelki kapocs fűz hozzá, olyan titkokat tud amit pl. szüleim se...)

ápr. 22. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz hogy lelkitárs. Nekem is van, de ő csak 18 évvel idősebb és sose volt ölelésen meg kezfogáson kívül semmi...10en plusz éve jó barátom.
ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
"örökre" :D hány éves vagy?
ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Az egyik leg embertelenebb, és gerinctelenebb dolog már embert úg kihasználni, hogy az orránál fogva vezeted. Már pedig ezt a tagot te érdekből vezeted-az orránál fogva. Nincs itt semmi lelkitárs stb. érdek van-és az egyes egyedül a te érdeked.
ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
#3, Miért, ha a pasas azért van mellette és támogatja lelkileg hogy megugorhassa, az nem érdek? Még ha komolyak a szándékai, akkor is érdek. Ha meg nem azért, akkor meg teljesen mindegy. Hidd el, léteznek olyan férfiak, akik nem minden nőneműt csak megdugni/felszedni akarnak és fontosak nekik mások.
ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal?
ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, de csak ha engeded neki púzóba.
ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Te roma vagy?
ápr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!