Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőknek irányító férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek irányító férfi kell mert különben szétesik a párkapcsolat, akkor ők miért tagadják ezt mégis ennyire?

Figyelt kérdés
Főleg manapság divat ezt a tényt ennyire hevesen letagadni sőt egyenesen támadni, pedig nagyon erőteljesen érződik a hatása a jelenkorban is.

ápr. 22. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az irányítót ne keverd avval ami eldönt egyedül mindent!
ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
aki*
ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a nőknek irányító férfi kell mert különben szétesik a párkapcsolat, akkor ők miért tagadják ezt mégis ennyire?"


Te ezt honnan szedted? Nem kell "irányító" egyáltalán. Nem vagyok 5 éves és máson se akarok uralkodni. Egyenrangú normális, felnőtt párkapcsolat híve vagyok.

ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon kevés ember ismeri el, hogy irányításra vágyik, legalábbis részlegesen. A nők sokszor szeretik, ha nem kell dönteniük. Ezért szeretik, ha erős ember áll mellettük.
ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifejted, vagy moderátor bácsi/néni írta ide, hogy veszekedjünk?
ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
min kell veszekedni?
ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt nem igazán értem... Az összes létező házasságban a nő visel gondot mindenre. Ő tart számon dolgokat, ő van képben mindennel, ő irányítja a férfi életét, mint egy kisgyerekét,aki még abban sem tud jóformán dönteni hogy mit kér vacsorára. "mi van a gyerekkel?" "oh arról az asszony tud mesélni" "mi dolog van a ház körül?" "a feleségem rágja a fülem, hogy ezt és ezt kéne megcsinálni" "hova mentek nyaralni?" "a feleségem szerint x hely nagyon jó, az ismerősei is ott voltak" "mit akarsz vacsorára?" "nem tudom"

Milyen területeken irányít egy átlag férfi szerinted? Én konkrétan egy ilyet se tudok; van a jóformán láthatatlan irányítás a mindennapi életben amit a nő csinál, és vannak nagyobb döntések, amiket a pár közösen hoz meg.


Ha megnézed a több évtizedes házasságokat, azok ilyenek.

Ha megnézed az újdonsült kis családokat, azok is ilyenek.

Ha megnézed a párkapcsolatokat, ahol a férfi és a nő már egy kicsit összeszokott, akkor azok, amik tényleg erősek és tartósak, mind ilyenek.

Max kezdetben kell a férfiaknak magabiztosabban fellépniük, de emiatt meg véget nem érő módon panaszkodnak.


Persze ahogy már írták, nagyon kevés ember képes beismerni hogy irányításra vágyik, ezért egy ez az örökös színjáték arról, hogy ki is a család feje, a ház ura, a domináns isten,stb....

ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én pl sosem vágytam arra, hogy irányítsak, de elég határozott elképzeléseim vannak a dolgokról. Senkit sem szoktam kényszeríteni, elég ha én megtehetem, amit szeretnék. Teljesen átlagos embernek tartom magam. De a sok év tapasztalata alapján mondhatom, hogy a környezetemben lévő nők igenis elvárják és szeretik, ha néha döntenek helyettük. Csak arról beszélek, amit én látok. Az is hozzátartozik a dolgokhoz, hogy pl gyereknevelésbe, otthoni projektekbe max segítség szintjén folyok bele. Se motivációt, se tehetséget ezekhez nem érzek. Tehát nekem is simán meg lehet mondani, hogy bizonyos helyzetekben mit csináljak és örülök neki, hogy nem kell rajta gondolkodnom.
ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

A nők az irányító férfiakat szeretik, csak sok buta lúzer férfi van, aki nem tudja, hogy ez mit jelent.


Az irányító férfi azt jelenti, hogy sikeres, és jól hoz meg olyan döntéseket, melyek által anyagilag, fizikailag, érzelmileg biztonságban tudja a családját úgy, hogy mindenkinek az igényeire odafigyel közben és nem egy agresszív, erőszakos, elnyomó bunkó.


Az a férfi nem irányító típus, aki egy hülye lúzer, és abban éli ki az élete nyomorúságát, hogy elnyomja a nőjét, a gyerekeit, ordibál velük, csúnyán beszél, csicskáztatja őket, semmibe veszi az igényeiket.Az ilyen ember az csak simán egy bántalmazó, aki megkeseríti mások életét.

Az a baj, hogy a férfiak többsége az utóbbit hiszi "férfias irányításnak".

ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

"a környezetemben lévő nők igenis elvárják és szeretik, ha néha döntenek helyettük"


Miben?

ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!