Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki kapcsolata egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki kapcsolata egy idő után megszokássá válik?

Figyelt kérdés
Hiába nem élünk együtt, mégis azt érzem a kapcsolatom a barátommal megszokás. Már mindent tudok róla, semmivel kapcsolatban nem tud már meglepetést okozni. Én még soha nem éltem át ezt, mert sose volt hosszútávú kapcsolatom. A kapcsolatunk eleje nagyon izgalmas volt, alig vártam, hogy beszéljünk, alig vártam, hogy írjon, de már úgy mostanság nincs meg bennem ez az érzés annyira. Még a szex is unalmas vele, pedig nem is mindennap találkozunk, mindig ugyanazok a pózok, mindig csak a szoba. Nem mondom, jó a biztonság, de valahogy mégis unalmas ez a megszokás. Sokszor úgy érzem magam, mint aki 30 éve házasságban él. Sokszor szeretném vissza azt a kezdeti izgalmas időszakot, amikor elkezdtünk járni.
ápr. 22. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
"Mint aki 30 éve házasságban él"? Én 40 éve élek házasságban, mégsem unalmas. Nem szereted a párodat, az a baj. Ha szerelmes lennél belé, nem unnád.
ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

"...sose volt hosszútávú kapcsolatom."


Te veled az a baj kérdező, hogy a sírig tartó szerelmet várod, de azt már nem tudod hogyan is kéne azt a szerelmet ápolni mindkettő félnek.

ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Igen, épp ezért van az, hogy egy kapcsolatban élő nőt könnyebb ágyba vinni, mint egy szinglit, mert az épp válogat.
ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Az igen, amelyiknek csak a vonzalom az alapja. Gondolom nincs közös hobbi, se ugyanolyan humorérzék, semmi közös hang.

Én 9 év együtt élés alatt nem untam meg a páromat. Nem repkednek pillangók tőle a gyomromban, nincs kezdeti izgalom, de ugyanúgy órákat tudunk beszélgetni, nevetni, vele szeretek a legjobban programozni, a szex nem olyan, mint a legelején, de nincs olyan ideális esetben, hogy nincs kedvem hozzá, annyi a különbség, hogy az első 1-2 évben a legszarabb napomon is volt hozzá kedvem, most már azért nem így megy. :)

ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Na, a négyest a való életben max 2 hét után már már vinném az Arénába egy fagyira, aztán nem messze a Dominik panzióban dugnám halálra 😁
ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
3 pipás dugulj már el a hülyeségeiddel, jó? 🖕
ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pont ezért nem kell. (F!)
ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ezaztán egy nagyon jó kapcsolat...szép kilátások előtt állsz...
ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Fuss! Fuss amíg a lábad bírja! Vissza se nézz! Csak fuss, szedd a lábad és fuss! Még egyszer mondom fuss!!
ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ápolnám, de a barátom nem tesz semmit.
ápr. 22. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!