Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem alakult át a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alakult át a kapcsolatom megszokássá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 4 hónapja vagyunk együtt. Eddig minden mesébe illően alakult, úgy gondoltam Ő a tökéletes számomra és hogy már nem kell más. Sokan mondták, hogy a kapcsolatok egy bizonyos idő után átalakulnak, a kötelék mélyebb és másabb lesz. Azonban közeledve az ötödik hónaphoz, páromat még mindig ugyanolyan rajongással szeretem, mint eddig. Nem érzem, hogy átalakulna a kapcsolatunk megszokássá. Nagyon félek, hol a hiba?mit rontottam el?lehet, hogy nem is ő az igazi?Segítsetek!
2009. jún. 11. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Jaj istenem... Mért csinálják maguknak az emberek a problémákat?? 4 HÓNAP! Bocs, de az még semmi... Szorozd be esetleg 10zel...
2009. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát..

ÖRÜLJ NEKI!!

Ja és mégvalami: ÖRÜLJETEK EGYMÁSNAK!!!!! ;)

Kb. ennyi.


-Cs87-

2009. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Majd kb. 8 év múlva térjünk vissza erre a témára...
2009. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha már megszokássá válik az nem jó... olyankor már haldoklik a kapcsolat. 4 hónap meg semmi sem. Majd pár év múlva más lesz a helyzet...
2009. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ez mennyi idő alatt alakul ki eléggé egyedi. A 4 hónap még elég csekély ehhez! Örülj annak, ami most van, és mindig annak, amit ad a kapcsolatotok. Van akinél ez évtizedek alatt sem alakul ki, de ez elég ritka. Lehet, hogy neked csak 25 évet "kell" rá várnod. :)

Nem attól lesz valaki számodra az igazi, hogy megszokod. Szerintem, mindenki, akit egy kis időre is megszeretünk szerelemmel, az az igazi abban a percben, akkor és most és addig, amíg tart. De vannak különlegesen igazik is, akikkel akár egy egész életet is el tudsz képzelni. Ők az életünk kincsei, jobb esetben csak eggyel vagyunk így és ő is velünk.

2009. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem hónapokban mérik, hanem években.

de nyugdíjas párt is ismerek, akik még most is úgy rajonganak egymásért, mint hajdanán.

ha nincs baj, már az is baj?!?!

2009. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A megszokás rossz. A megszokás többnyire érzelem mentes. Amire te gondolsz, amiről beszélni szoktak, az a kölcsönös tisztelet, és a szeretet ami a szerelemből alakult. 4 hónap meg baromira nem sok, úgyhogy nem értem miért aggódsz ezen. Örülj annak, hogy szerelmes vagy, hosszabb kapcsolatokban néha hiányolják ezt a lángolást az emberek.
2009. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy beszélsz erről a 'közeledve az ötödik hónaphoz' mintha a 25. évhez közelednétek.... 4hónap semmi.örülj neki,hogy nem változik és szereted ugyan úgy
2009. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen fiatal lehetsz, ha neked 4 hónap idő. nekünk egy év után kezdett csillapodni a kezdeti nagy fellángolás, azóta elmélyült kb. 5 év alatt, és beállt egy nagyon jó bensőséges kapcsolatra. 15 év után még nem tartunk az unalomnál, remélem sosem fogunk.
2009. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a bajod... megtaláltad az Igazit! örülj neki, h még mindig lángolsz a szerelemtől...
2009. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!